Lapkričio
16

ATŠAUKTAS | Duetas Novilė Maceinaitė (smuikas) ir Andrius Vasiliauskas (fortepijonas)

Atlikėjai: Novilė Maceinaitė (smuikas), Andrius Vasiliauskas (fortepijonas) Koncerto data: 2019-11-16
Koncerto laikas: 16:00 Kaina: 7.50 - 21 €
Bilietus platina

ATŠAUKTA
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Norime Jus informuoti, kad planuotas N. Maceinaitės ir A. Vasiliausko koncertas neįvyks. Jūs mums rūpite ir esate labai laukiami Paliesiaus dvare. Tad lapkričio 16 d. Jums koncertuos jauna ir talentinga atlikėja, pianistė Gabrielė Agilė Bajoraitė.

https://paliesiausdvaras.lt/koncertai/gabriele-agile-bajoraite-fortepijonas-lietuva/  

Šio koncerto pasiūlymai

Kelionė autobusu

Kelionė autobusu

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt. Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 14 Eur.

Dovana

Dovana

Pažintis su Lietuvos pašto istorija Plačiau

15 val. minėsime Lietuvos pašto dieną – gidė Rita dvaro svečiams pristatys pašto istoriją ir paskaitys keletą savo artimųjų laiškų, rašytų prieš ir po karo. Šie laiškai, kupini tikrų jausmų ir neišgalvotų detalių, trumpam klausytojus nukels į anuometinį gyvenimą... O susitikimo pabaigoje svečiai ir patys turės galimybę parašyti laišką, kuriam pradėti vis neranda laiko ar pritrūksta įkvėpimo.

Ekskursija

Ekskursija

Plačiau

Prieš kiekvieną koncertą, likus iki koncerto 1,5 val., koncerto klausytojams rengiame nemokamą ekskursiją po dvarą.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę. Plačiau

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Siūlome užsisakyti Paliesiaus dvaro kepyklėlės kepinius iš anksto. Užsakomiems kepiniams lauktuvėms namo - 10 proc. nuolaida. Plačiau

Užsakykite info@paliesiausdvaras.lt

Daugiau apie kepyklėlę

Vaikų darželis

Vaikų darželis

Visų koncertų metu veikia nemokamas vaikų darželis.

KONCERTAS ATŠAUKTAS

 

Lapkričio 16 d. Paliesiaus dvare skambės smuiko ir fortepijono melodijos. Koncerto programą atliks smuikininkės Novilės Maceinaitės ir pianisto Andriaus Vasiliausko duetas.

Novilė Maceinaitė smuiku griežti pradėjo būdama septynerių metų. Vėliau baigė Vilniaus M.K.Čiurlionio menų mokyklą, mokytojo Dainiaus Puodžiuko klasę. Yra laimėjusi apdovanojimus nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose Vilniuje, kaip antai Pavasario sonata, Juozo Urbos, Balio Dvariono ir kt. Su Vilniaus šv. Kristoforo kameriniu orkestru yra atlikusi M.Brucho koncertą g-moll smuikui ir orkestrui. Baigusi mokyklą įstojo į Hagos (Olandija) Karališkąją konservatoriją, kur praėjusių metų pabaigoje įgijo magistro laipsnį. Studijavo profesorių Philippe Graffin, Ilona Sie Dhian Ho, Janet Krause klasėse. Taip pat tobulinosi kaip solistė Andras Keller, Vera Beths, Stephan Picard, Sergey Malov ir kaip kamerinio ansamblio atlikėja Wilfred Strehle, Jean Bernard Pommier, Jerome Pernoo, Marcel Baudet, Maria Milstein, Johannes Meissl, David Dolan, Oscar Colomina Bosch, David Waterman, Peter Brunt, Frank van der Laar, o taip pat Debussy ir Danel kvartetų meistriškumo kursuose.

N. Maceinaitė koncertavo daugelio įžymiausių Olandijos ir kitų šalių orkestrų ir ansamblių sudėtyse kaip koncertmeisterė. Pavyzdžiui, Symphony Orchestra of Codarts and Royal Conservatory su Valerijumi Gergijevu, Göttlicher Philharmonie Hamburg UG, Haags Studenten Symfonie Orkest Valerius, Bataafs Symfonie Orkest, – pirmųjų smuikų koncertmeisterė, Kamer Orkest Concerto Brabant, – antrųjų smuikų koncertmeisterė ir daugelyje kitų. Taip pat ji yra daugybės įvairių solinės ir kamerinės muzikos projektų dalyvė, kur šalia akademinės muzikos mielai imasi interpretuoti ir modernius opusus.

Pianistas, koncertmeisteris Andrius Vasiliauskas 1973 m. baigė M.K.Čiurlionio menų mokyklą. Vėliau studijavo Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje fortepijoną prof. Aleksandros Juozapėnaitės-Esmaa ir vėliau, nuo 1975 iki 1978 m.m. prof. Olgos Šteinberg klasėse, taip pat kamerinį ansamblį prof. Audronės Vainiūnaitės klasėje. 1986-88 m. A.Vasiliauskas stažavosi LMTA, prof. Olgos Šteinberg klasėje. 1987 m. laimėjo 1-ąją premiją Taline vykusiame tarprespublikiniame Heino Ellerio pianistų konkurse.


Bilietus platina

ATŠAUKTA

Vakarienė ir ...