Gegužės
24

Dmitri Levkovich (Ukraina/Kanada) ir Agnė Radzevičiūtė (Lietuva) fortepijono rečitalis

Atlikėjai: Dmitri Levkovich (fortepijoas) ir Agnė Radzevičiūtė (fortepijonas) Koncerto data: 2019-05-24
Koncerto laikas: 19:00 Kaina: 8,5-21 EUR
Bilietus platina

BILIETAI.LT
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

NAUJIENA!

Nemokamas transportas iš Vilniaus į koncertą ir atgal. Jūsų lauksime gegužės 24 d. 16:30 prie Petro ir Povilo bažnyčios aikštelės. Registruokitės tel.: +37061047265

 

LAIMĖK BILIETĄ DRAUGUI

Šio koncerto klausytojų laukia smagi loterija „Laimėk bilietą draugui“ – dovanosime net 10 bilietų (1 bilietas skirtas dviem asmenims) į kitą koncertą Paliesiaus dvaro koncertų salėje PASAGA.

 

APRAŠYMAS

„Širdimi išjaustos melodijos ir ryškios emocijų bangos“ (leidinys „Broad Street Review“). „Neeilinis meninis rafinuotumas“ (dienraščio „Frankfurter Allgemeine Zeitung“ muzikos apžvalgininkas). „Dmitri Levkovich jaučia ir suvokia muziką kur kas geriau negu dauguma jaunų pianistų“ (žurnalas „American Record Guide“). Tokiais atsiliepimais apie kanadiečių pianistą Dmitri Levkovich mirga pasaulinių leidinių puslapiai. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Dmitri Levkovich kartu su pianiste Agne Radzevičiūte gegužės 24d. atvyksta į Lietuvą vienam koncertui Paliesiaus dvare.

 

Ukrainoje gimęs, Kanados ir Izraelio pilietybes turintis, bet Jungtinėse Valstijose gyvenantis pianistas ir kompozitorius Dmitri Levkovich (g. 1979) ne kartą kritikų buvo liaupsintas ir išgirtas. Pianizmo meistrystės jis mokėsi pas Sergejų Babajaną, o kompozicijos – Curtis muzikos institute Filadelfijoje. Jis yra laimėjęs 20 tarptautinių konkursų Vokietijoje, Kinijoje, Portugalijoje, Italijoje ir Jungtinėse Valstijose. Be to jam net kelis kartus buvo skirtas publikos simpatijų prizas ir ypatingieji konkursų apdovanojimai, pavyzdžiui, už geriausią F. Šopeno kūrinių atlikimą. Dmitri yra koncertavęs ne vienoje pasaulinio garso scenoje: Frankfurto Senojoje operoje, Berlyno filharmonijos didžiojoje salėje, Pekino nacionaliniame menų centre, Gulbekiano fondo salėje Lisabonoje, Eliziejaus laukų teatre Paryžiuje ir Niujorko „Carnegie Hall“. Jam teko skambinti su Klivlando, Kinijos nacionaliniu, Dresdeno filharmonijos, Gulbekiano, Marijos teatro ir daugeliu kitų žymių orkestrų, kuriems dirigavo tokie dirigentai, kaip George Pehlivanianas, Markus Stenzas, Sebastianas Weigle, Valerijus Gergijevas ir kiti batutos meistrai. Už 2016 metais išleistą Sergejaus Rachmaninovo 24 preliudų įrašą Dmitri nusipelnė ne tik tarptautinio kritikų pripažinimo, bet ir „International Classical Music Award“ nominacijos.

 

„Ypatingu jautrumu, įtaigumu išsiskirianti“ pianistė Agnė Radzevičiūtė džiugina klausytojus „nuoširdžia ir prasminga“ interpretacija taip apie pianistės Agnės Radzevičiūtės pasirodymus atsiliepia leidinys „Septynios meno dienos“. Agnė Radzevičiūtė debiutavo užsienyje jau dešimties metų, koncertinio turo metu Šveicarijoje. Nuo tada ji koncertavo Belgijoje, Izraelyje, JAV, Kanadoje, Lenkijoje, Prancūzijoje, Rusijoje, Suomijoje, Vokietijoje. Pianistė atliko V. A. Mocarto, F. Šopeno fortepijoninius koncertus kartu su Lietuvos kameriniu, Kauno simfoniniu, Šv. Kristoforo kameriniu, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos, Chagrin Valley Studio (JAV) orkestrais, vadovaujamais maestrų S. Eva, D. Katkaus, V. Lukočiaus, M. Staškaus, R. Šerveniko. „Už aktyvią koncertinę veiklą ir Lietuvos garsinimą užsienyje“, Agnė buvo apdovanota Lietuvos Prezidento, Švietimo ministerijos padėkomis. Agnė Radzevičiūtė yra tuzino tarptautinių konkursų laureatė ir prizininkė, F. Šopeno tarptautinio konkurso jauniesiems pianistams Lenkijoje nugalėtoja, Karalienės Mortos premijos laureatė, T. Kosciuškos Šopeno tarptautinio konkurso Niujorke prizininkė, Niujorko tarptautinio konkurso finalistė, „Fontainebleau“ Festivalyje Prancūzijoje pelniusi „Prix de Piano“ apdovanojimą. Pianistė su pagyrimu baigė Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą, kurioje mokėsi pas mok. ekspertę Violetą Lipniagovienę ir prof. Veroniką Vitaitę. Agnė jaučiasi dėkinga M. Rostropovičiaus, M. Sogny fondams suteikusiems galimybę aktyviai koncertuoti ir tobulėti nuo ankstyvų metų. Nuo 2011 m. iki 2018 m. pianistė gyveno Niujorke, JAV, kur įgavo bakalauro ir magistro laipsnius Manhattan School of Music konservatorijoje, prof. Andre-Michel Schub klasėje. Agnė koncertavo ir atliko rečitalius Greenfield Hall, Neidorff-Karpati Hall, Harvard Club, Metropolitan Museum of Art, Salmagundi Club, Kosciuškos Fonde Niujorke, taip pat Lietuvos Ambasadoje Vašingtone. Nuo 2019 m. rudens Agnė tęs pianisto- menininko diplomo studijas „Glenn Gould School“ konservatorijoje Toronte, prof. John Perry klasėje. Pianistės pasirodymai buvo transliuojami gyvai iš Lietuvos nacionalinės filharmonijos ir Paryžiaus salių Mezzo TV, Europos klasikinės muzikos kanalu.

 

Programoje:

 

Frédéric Chopin Ballade No.1

Ludwig van Beethoven  32 Variations, WoO 80

Frédéric Chopin Ballade No. 2

Felix Mendelssohn Andante et Allegro Brillant, op. 92 (atlieka Agnė Radzevičiūtė ir Dmitri Levkovich)

 

pertrauka

 

Frédéric Chopin Ballade No.3

Franz Schubert Allegro in A minor „Lebensturme“, D. 947 (atlieka Agnė Radzevičiūtė ir Dmitri Levkovich)

Franz Liszt, Vladimir Horowitz Rhapsody No. 2 in C sharp minor, S. 244/2

Franz Liszt, Georges Cziffra Grand Galop Chromatique, S.219

Franz Schubert-Franz Liszt Valse Caprice, S.427/6

Daniel Auber-Franz Liszt-Georges Cziffra Tarantella di bravura from „La muette de Portici“, S.386

Frédéric Chopin Ballade No.4

 

 

Daugiau informacijos apie atlikėjus:

https://www.dmitrilevkovich.com/

https://www.agneradzeviciute.com/

 

Pasiklausyti:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=9RKGE3qAON4

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=10ESN_t7txI

 

Atvykusiems į koncertą su vaikais iki 7 metų, koncerto metu pageidaujantiems siūlome Vaikų darželio paslaugą (nemokamai)

50% nuolaida bilietams taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams.


Bilietus platina

BILIETAI.LT

Vakarienė ir ...