Gegužės
6

Bardai.lt – Vladas Bagdonas

Gegužės 6 d. 14 val. Motinos dienos proga į savo autorinių dainų koncertą Paliesiaus dvare kviečia žinomas aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Vladas Bagdonas.
Atlikėjas: Gegužės 6 d. 14 val. Motinos dienos proga į savo autorinių dainų koncertą Paliesiaus dvare kviečia žinomas aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Vladas Bagdonas. Koncerto data: 2018-05-06
Koncerto laikas: 14:00 Kaina: 13,2EUR
Bilietus platina: TIKETA Vakarienė po koncerto: Užsisakyti galite telefonu: +37062682760 arba info@paliesiausdvaras.lt Pasirinkite, prašome, KARŠTĄ PATIEKALĄ 1. Jautienos žandai su krosnyje keptomis daržovėmis – 18 Eur 2. Sterkas su traškia plutele ir citrininiu sviesto padažu, kepintu pankoliu ir pomidoru – 14 Eur 3. Sprandinės kepsnys su pipiriniu padažu ir karštomis daržovėmis – 11 Eur 4. Kuskusas su kepintomis daržovėmis - 10 Eur DESERTAS – 3 Eur Panna cotta su trintomis uogom arba Bandelės su cinamonu ir su rabarbarų-vanilės įdaru Kava (juoda arba balta) arba arbata (juoda, žalia arba žolelių) – gėrimą pasirinksite vietoje

Gegužės 6 d. 14 val. Motinos dienos proga į savo autorinių dainų koncertą Paliesiaus dvare kviečia žinomas aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Vladas Bagdonas. Praeitų metų pavasarį savo gerbėjus pradžiuginęs malonia, ilgai laukta muzikine žinia – naujojo albumo “Liekantiems būti” pasirodymu, koncertais po visą Lietuvą – dainuojantis aktorius ir šiemet nesiruošia pasidėti gitaros į šalį.

Nors intensyvus meninis aktoriaus gyvenimas vis dar padalintas tarp dviejų šalių – Lietuvos ir Rusijos (aktorius vaidina Maskvos ir Sankt-Peterburgo teatruose, dažnai kviečiamas filmuotis kine), jame visada atsiranda vietos muzikai. Nuo 2013 metų aktyviai pradėjęs koncertuoti ir rengti autorinius vakarus Vladas Bagdonas kaskart nustebindavo publiką naujomis dainomis. Produktyvus laikotarpis davė savo vaisių – pribrendo medžiaga dainų rinkiniui. Tuo labiau ir žiūrovai buvo nekantrūs, vis klausinėdami apie diską. Lyginant su 2009 m. išleista plokštele „Žingsniai dainoje“, kurioje skamba kitų autorių sukurti kūriniai, naujas albumas turi būti įdomus vien tuo, kad jame skamba išskirtinai tik Vlado Bagdono parašytos dainos, pasodrintos smuiko, kontraboso, gitaros ir fortepijono garsais. Dainose atsirado naujos temos, pakito stilistika, bet kūrėjo braižas išliko tas pats – atpažįstamas, gilus, hipnotizuojantis balsas, neįkyriai, jautriai skambanti gitara, ironiškos ir rimtos, daugiabriaunės dainos – pasakojimai. Toks bus ir koncertas – pokalbis su žiūrovu: įtaigus, išmintingas, subtilus, melodingas ir viltingas.

Vladas Bagdonas – aktorius, palikęs ryškius pėdsakus teatro ir kino istorijoje, Lietuvos kultūroje. Profesijos fanatikas, kurio gyvenimas neįsivaizduojamas be scenos, o susitikimai su žiūrovais yra kaip gryno oro gurkšnis, jau ilgus dešimtmečius ištikimai tarnauja scenai ir jos mūzoms. Jo sukurti vaidmenys sukrečia ir apvalo, neša šviesą, apnuogina stipriausias ir silpniausias žmogaus savybes, ir, kas svarbiausia kūrėjui, niekada nepalieka žiūrovo abejingu. Artisto dainos, tokios kaip „Vaikystės šviesa“, „Mano senai mokyklai“, „Sapnas apie motiną“ yra klausomos ir mylimos, o susitikimai su Meistru – laukiami ir praturtinantys.

Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kviečia iš anksto pasirūpinti bilietais-dovanomis mylimiausioms, brangiausioms Mamoms.

Bilietų kaina: 12 Eur

Bilietus platina TIKETA bei likus 1 val. iki koncerto prie įėjimo į salę.

Po koncerto kviečiame pavakarieniauti. Išankstiniai užsakymai el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760