Spalio
20

Augustas Gocentas (violončelė)


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/paliesia/domains/paliesiausdvaras.lt/public_html/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-template.php on line 499
Atlikėjai: Augustas Gocentas Koncerto data: 2018-10-20
Koncerto laikas: 16:00 Kaina: 10€
Bilietus platina


Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Muzikos pasaulyje seniai žinoma, jog violončelė – tai instrumentas, kurio šiltas ir malonus tembras yra artimiausias žmogaus balsui. Taigi šį kartą Paliesiaus dvare skambės tik violončelės garsai. Programą, reikalaujančią milžiniško susikaupimo ir emocinės įtampos, atliks jaunas ir perspektyvus violončelininkas Augustas Gocentas.

 

Violončelininkas Augustas Gocentas šiuo metu studijuojantis profesoriaus Martti Rousi klasėje, Sibeliaus akademijoje, iš daugybės aukščiausio lygio violončelininkų, buvo atrinktas į prestižinius meistriškumo kursus Ruteshaime, pas prof. Wen Sinn –Yang. Vėliau, A. Dombrovskio konkurse, muzikantas, iškovojo pirmąją vietą ir specialųjį prizą už geriausią latviško kūrinio interpretaciją, kurią vėliau įrašė Latvijos nacionaliniame radijuje. ,,Super cello’’ festivalyje Pekine, Augustas koncertavo su Rumunijos jaunimo orkestru bei dalyvavo meistriškumo pamokose pas prof. Martti Rousi. Taip pat grojo festivalyje ,,European music trails’’  Vokietijoje ir ,,Encuentro de Santander“ Ispanijoje, į kuriuos muzikantai kviečiami tik iš prestižiškiausių akademijų Europoje. Na, o mokslo metus užbaigė su dar viena pergale: šiais metais muzikantas būdamas tik dvidešimt vienerių K. Davydovo konkurse, C kategorijoje (nuo 21 iki 29 metų) iškovojo trečią vietą. Jis taip pat dalyvavo jungtiniame Juilliard’o ir Sibeliaus studentų orkestre, su kuriuo teko koncertuoti Helsinkyje, Stokholme ir Niujorko miestuose, grojo vieno žymiausių pasaulio violončelininkų Gautier Capucon „Louis vuitton masterclass d’excellence” perklausoje ir su Latvijos nacionaliniu simfoniniu orkestru, diriguojamu dirigento Guntis Kuzma, atliko J. Haydno koncertą. Šis beprotiškai talentingas ir perspektyvus muzikantas spalio dvidešimtą dieną Paliesiaus dvare atliks sudėtingą programą, kurioje girdėsite G. Cassado solo siuitą, G. Ligeti solo sonatą, J. Bach solo siuitą No. 1, C. Piatti Kaprisą No. *, J. sibelius variacijas bei P. Hindemith solo sonatą.

 

Daugiau informacijos apie atlikėją:

https://www.facebook.com/augustas.gocentas

 

Pasiklausyti:

 

Pietus, vakarienę ir kitas restorano paslaugas būtina užsakyti iš anksto koncertai@paliesiausdvaras.lt


Bilietus platinaVakarienė ir ...