Liepos
13

Ars SummerFest / Anatolijaus Šenderovo kūrybos koncertas


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/paliesia/domains/paliesiausdvaras.lt/public_html/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-template.php on line 499
Atlikėjai: Dalia Dėdinskaitė (smuikas); Gleb Pyšniak (violončelė); Simona Zajančauskaitė (fortepijonas) Koncerto data: 2018-07-13
Koncerto laikas: 19:00 Kaina: 10 EUR
Bilietus platina


Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Vasarai įpusėjus, liepos 13 dienos vakarą Ars SummerFest kviečia Jus į ypatingą renginį. Unikalioje Lietuvos vietoje, išskirtiniame gamtos prieglobstyje esančiame Paliesiaus dvare įvyks kompozitoriaus, Lietuvos nacionalinės meno premijos laureato Anatolijaus Šenderovo autorinis vakaras. Tai išskirtinė dovana klasikinės muzikos mylėtojams: koncerto metu ne tik girdėsite kompozitoriaus opusus smuikui, violončelei ir fortepijonui, tačiau turėsite išskirtinę galimybę susitikti su pačiu autoriumi.

Koncerto atlikėjai – vieni ryškiausių jaunosios kartos lietuvių klasikinės muzikos atlikėjų, kurių atliekama muzika skamba prestižiškiausiose Europos salėse – tai smuikininkė Dalia Dėdinskaitė, violončelininkas Gleb Pyšniak ir pianistė Simona Zajančauskaitė. Jau dešimtmetį besitęsiantis Maestro ir atlikėjų Dalios Dėdinskaitės ir Gleb Pyšniak bendradarbiavimas išaugo į muzikinę draugystę, kuri ne tik praturtino lietuviškos klasikinės muzikos archyvą naujaisias kompozitoriaus opusais, bet ir papildė fonoteką garso įrašais, kurie netruko pasklisti po visą pasaulį. Maestro Šenderovas yra sakęs, jog „muzikantų dėka muzika pradeda gyventi, įgauna kvėpavimą, nuolat keičiasi, priklausomai nuo pačių atlikėjų ir jų požiūrių į atliekamą muziką būtent tą dieną“, tad klasikos gurmanų neabejotinai laukia jautrus ir nepaprastas muzikinis įvykis.

Bilieto kaina: 10 EUR

Bilietus galite rezervuoti parašę el. paštu info@paliesiausdvaras.lt ar paskambinę administratorei Birutei tel. 8 626 82 760.

Po koncerto labai kviečiame paskanauti Paliesiaus dvaro gourmet vakarienės. Vakarienę rezervuokite el. paštu info@paliesiausdvaras.lt arba tel. 8 626 82 760.

Peržiūrėkite meniu

Vaikams nuo 6 iki 12 metų koncertai yra nemokami. Vaikučiams iki 6 metų amžiaus koncerto metu veiks Paliesiaus darželis. Tėveliai, atsivežkite Jūsų mažylių mėgstamų žaislų, kad ta atsiskyrimo valanda vaikams būtų malonesnė).
Senjorams, moksleiviams, studentams -50 % nuolaida!
Įsigyjant koncerto bilietą ir užsakius vakarienę, nakvynei suteikiama -30% nuolaida.

Dėl daugiau informacijos kreipkitės parašę el. paštu info@paliesiausdvaras.lt ar paskambinę administratorei Birutei tel. 8 626 82 760.


Bilietus platinaVakarienė ir ...