Balandžio
20

Armine Grigoryan (Armėnija) ir Raffi Kharajanyan (Armėnija)


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/paliesia/domains/paliesiausdvaras.lt/public_html/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-template.php on line 499
Atlikėjai: Armine Grigoryan (Armėnija) Koncerto data: 2019-04-20
Koncerto laikas: 16:00 Kaina: 11-31
Bilietus platina

BILIETAI.LT
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

„…Negaliu atsižavėti „Armine “ virtuozišku skambinimu, noriu vėl ir vėl jos klausytis“. – sakė garsus armėnų kompozitorius Eduard Mirzoyan apie A. Grigoryan atliekamą muziką.

 

Armine Grigoryan yra viena ryškiausių šių laikų armėnų pianisčių. Baigusi studijas Jerevano Čaikovskio muzikos mokykloje, mokslus tęsė Jerevano Komito konservatorijoje bei antrosios pakopos studijose, vadovaujama profesorių Georgy ir Sergej Saradjianų. Įgytas nepriekaištingas išsilavinimas, bei ypatingas talentas muzikos kritikų buvo pastebėtas, ne tik Armine Solo pasirodymuose, bet taip pat ir jai koncertuojant ansambliuose. Tiek kaip solistė, tiek kaip kamerinės muzikos atlikėja A.Grigoryan koncertavo Rusijoje, Italijoje, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Austrijoje, Čekijos Respublikoje, Ispanijoje, Belgijoje, Bulgarijoje, JAE, Libane, Baltijos šalyse, Kinijoje, Japonijoje, Australijoje, JAV, Kanadoje ir daugybėje kitų pasaulio šalių. Armine Grigoryan du kart tapo „Roma 2003“ tarptautinio pianistų konkurso laureate, kur buvo apdovanota ir specialiu Romos rūmų prizu bei medaliu. Tais pačiais metais Armine Grigoryan su „Sona Barseghyan“ laimėjo „Frederic Chopin“ asociacijos Romos tarptautinio konkurso prizą, bei prizą už geriausią Sergio Calligaris kūrinių atlikimą. Armine Grigoryan yra išleidusi, net kelis kompaktinius diskus (tarp jų – „Unknown Khachaturian“). Nuo 2005 m. Armine meninis originalumas ypač atsiskleidžia kaip „Aram Khachaturian Trio“ pianistės, kur ji groja kartu su talentingais muzikantais: smuikininku Karen Shahgaldyan ir violončelininku Karen Kocharyan. Šis trio yra koncertavęs garsiausiose ir prestižiškiausiose koncertų salėse, tokiose kaip „Musicverein“ Vienoje, „Laiezhalle“ Hamburge, „Gewanhaus“ Leipcige, „Gasteig filharmonija“ Miunchene, „Queen Elizabeth Hall“ Londone, „Suntory Hall“ Tokijuje, „Koerner Hall“ Toronte bei daugelyje kitų. Kartu su kitais trio nariais bei remiant Assadour Guzelian, Armine Grigoryan įkūrė Klasikinės muzikos plėtros fondą, skirtą propaguoti armėnų kompozitorių muziką bei remti jaunus ir gabius muzikantus. Nuo 2004 m. ji kaip Aram Khachaturian muziejaus direktorė, populiarina Khachaturian vardą bei muziką tiek savoje šalyje, tiek ir užsienyje bei palaiko ryšius su kitais pasaulio muziejais. Ji taip pat yra apdovanota Lenkijos bei Armėnijos kultūros ministerijos medaliais.

Renginio partneris ir rėmėjas: Armėnijos ambasada.

Šia proga Armėnijos ambasada Lietuvoje po koncerto svečius kviečia į nemokamą Karas ir Kataro vynų degustaciją.

PROGRAMA

Aram Khachaturian. Toccata (1932)
Aram Khachaturian. Sonata (1961), dedicated to Myaskovsky (in three movements)
Aram Khachaturian. Vocalise (1978)
Alexander Arutiunian. Four Moods (2002)
Komitas-Sarajyan. Four Pieces

Intermission

Piano duo AR-RA
Armine Grigoryan-Raffi Kharajanyan (Latvia)
Aram Khachaturian1903-1978) Suite for two pianos (1944-45): Ostinato, Romance, Fantastic Waltz
Vytautas Barkauskas (1931) Variations for two pianos (1967)
Bronius Kutavičius(1932) Two collages for two pianos
Alan Hovhannes КО-OLA-U for two pianos
Alexander Arutiunian(1920-2012 )-Arno Babajanyan(1921-1983) Armenian Rhapsody for two pianos

 

PO KONCERTO labai kviečiame visus paragauti Karas ir Kataro vynų, kuriuos pristato Armėnijos ambasada!

 

Daugiau informacijos apie atlikėją:

http://www.khachaturiantrio.com/?laid=1&com=module&module=menu&id=109

 

Pasiklausyti:

https://www.youtube.com/watch?v=XvogGyAWNWI

Atvykusiems į koncertą su vaikais iki 7 metų, koncerto metu pageidaujantiems siūlome Vaikų darželio paslaugą (nemokamai)


Bilietus platina

BILIETAI.LT

Vakarienė ir ...