Pagrindinis > Koncertai > Alexander Paley pristato: dviejų dienų muzikos maratonas Paliesiuje

Alexander Paley pristato: dviejų dienų muzikos maratonas Paliesiuje

Atlikėjai:
Alexander Paley (fortepijonas), Pei-Wen Chen (fortepijonas), Viktoras Paukštelis (fortepijonas), Ieva Prudnikovaitė (mecosopranas), Amiram Ganz (smuikas, altas), Ulijona Pugačiukaitė-Mažeikienė (smuikas), Raimondas Butvila (smuikas), Kristina Anusevičiūtė (altas), Mindaugas Bačkus (violončelė), Linas Šalna (obojus), Ugnius Dičiūnas (obojus), Karolis Kolakauskas (klarnetas), Andrius Puplauskis (fagotas), Egidijus Stanelis (valtorna), Aurimas Jankevičius (trimitas)
Data:
2021 m. Rugpjūčio 21 d.
Pradžia:
10:00
Kaina:
I arba II dienos abonementas – 60 € ; I ir II dienų abonementas – 100

Aprašymas

Pasaulinio lygio virtuozas Alexander Paley Paliesiaus dvaro publikai pristato dviejų dienų muzikos maratoną su 15 talentingų atlikėjų iš Lietuvos ir kitų šalių. A. Paley juokauja, kad tokia idėja kilo ne iš užgaidos pasirodyti, kad šis galįs ištisas valandas be pertraukos skambinti fortepijonu, o iš noro kartu suburti tiek atlikėjus, tiek klausytojus ir mėgautis muzikos gausa. Tesilieja muzika laukinėje gamtoje, Paliesiaus dvare...
Plačiau

Pasaulinio lygio virtuozas Alexander Paley Paliesiaus dvaro publikai pristato dviejų dienų muzikos maratoną su 15 talentingų atlikėjų iš Lietuvos ir kitų šalių. A. Paley juokauja, kad tokia idėja kilo ne iš užgaidos pasirodyti, kad šis galįs ištisas valandas be pertraukos skambinti fortepijonu, o iš noro kartu suburti tiek atlikėjus, tiek klausytojus ir mėgautis muzikos gausa. Tesilieja muzika laukinėje gamtoje, Paliesiaus dvare…

Ugningasis fortepijono virtuozas Aleksandras Paley savo talentu ir charizma nepalieka abejingų. Publika jam ploja atsistojusi, o kritikai negaili pagyrų. Svajonė skambinti fortepijonu užgimė jau ankstyvoje vaikystėje, kai jaunasis pianistas nekantraudamas laukė galimybės pirmą kartą prisiliesti prie pianino „Belarus“ klavišų.

Gausybe pasaulinio lygio apdovanojimų įvertintas pianistas savo pasirodymus yra surengęs ir visada laukiamas prestižiškiausiose koncertų salėse ir festivaliuose. Jų sąraše puikuojasi „Radio France“, „Theatre des Champs-Elysees“, „Salle Pleyel“, „Salle Gaveau“ (Paryžius), „Grands Interprètes“ (Lijonas), Lilio fortepijono festivalis, Bezansono operos teatras, „Leipzig Gewandhaus“, „Concertgebouw“ (Amsterdamas), „Laeiszhalle“ (Hamburgas), koncertų salės Kinijoje ir kitur.

Bėgant metams, A. Paley žvaigždė negęsta – tarp Niujorko ir Paryžiaus gyvenantis pianistas kasmet surengia apie 80 koncertų visame pasaulyje.

Pei-Wen Chen, vos baigusi fortepijono studijas, debiutavo prestižinėje Niujorko koncertų salėje „Carnegie Hall“. Yra tarptautinių fortepijono konkursų laureatė,  pasaulinio lygio projektų dalyvė. Pianistė nuolat koncertuoja tiek Europoje, tiek kituose žemynuose, yra įsitraukusi ir į akademinį gyvenimą.

Viktoras Paukštelis neretai vadinamas unikalios prigimties menininku, nes publikai pateikia dviejų savo talentų – tapybos ir skambinimo fortepijonu –jungtį. Muzika ir dailė šiam menininkui – tai du persipinantys ir vienas kitą papildantys komponentai: nenušlifuotas jo tapybos impulsyvumas prideda eksperimentinės drąsos scenoje, o vizualinis darbas spalvomis kuriant formą tampa girdėjimu, kuris perkeliamas į pianizmo plotmę. Klasikinėje scenoje tokia dviejų meno šakų sintezė neturi analogų.

Po itin sėkmingo pasirodymo Niujorko „Carnegie Hall“, „The New York Concert Review“ pažymėjo „aukščiausios klasės“ Viktoro ritmo pojūtį, o jo muzikavimą vadino nuoširdžiu, tvirtu ir uždegančiu. Savo programoje, be gerai žinomų klasikos kūrinių pianistas atlieka ir rečiau skambinamus Jeano-Philippe Rameau, Domenico Scarlatti, Anatolijaus Lyadovo, Aleksandro Skriabino, Césario Francko kūrinius, taip pat atlieka savo brolio kompozitoriaus Vytauto Paukštelio kūrinius.

Šiuo metu atlikėjas ir menininkas koncertuoja Lietuvoje, JAV, Prancūzijoje, Vokietijoje, Skandinavijos šalyse, dalyvauja Lietuvos ir tarptautiniuose festivaliuose.

Fagotininkas Andrius Puplauskis yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas, koncertuoja kaip solistas su orkestrais bei rengia solinius rečitalius, groja su įvairiais kameriniais ansambliais  Lietuvoje ir užsienyje. Puplauskio repertuaras yra platus, jį galima išgirsti grojant barokinę, klasikinę, šiuolaikinę, pop, džiazo, elektroninę muziką, ar net improvizuojant savo kūrybos muziką elektriniu fagotu. 2009 metais išleido pirmąją Lietuvoje solinę fagoto muzikos kompaktinę plokštelę „FAGOTAS LIETUVIŠKAI“, kurioje surinkti geriausi lietuviški fagoto muzikos pavyzdžiai.  A.Puplauskis yra Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro fagotų grupės koncertmeisteris, Šv. Kristupo pučiamųjų kvinteto narys, ansamblio ARS MUSICA narys,  Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje docentas.

Karolis Kolakauskas, gimęs ir augęs Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijoje, klarneto mokėsi Petro Mateikos klasėje. Studijas pradėjo Gento karališkoje konservatorije, jas tęsė Oslo muzikos akademijoje, kur pelnė pirmą premiją kamerinės muzikos ansamblių konkurse, o dabar mokosi iš kolegų ir gyvenimo.10 metų dirbo LVSO ir noriai koncertavo su kitais kolektyvais Lietuvoje bei užsienyje.

Pasaulinio garso smuikininkas Amiram Ganz karjerą pradėjo vos 11-os. Atlikėjas yra tarptautinių konkursų laureatas, sėkmingo Altenberg Trio Wien narys, visada laukiamas didžiosiose scenose. A.Ganz griežia 1690 m. Goffredo Cappa Italijoje pagamintu smuiku.

Aurimas Jankevičius trimitu groti pradėjo Vievio meno mokykloje (mok. A. Selickas). 2001 m. LMTA įgijo bakalauro, o 2003 m. magistro laipsnį ir trimito atlikėjo profesinę kvalifikaciją (M. Kumpio klasė). 2016m. – pedagogo profesinę kvalifikaciją. Kaip kviestinis trimitininkas grojo Lietuvos nacionalinės filharmonijos simfoniniame, Lietuvos kameriniame, Šv. Kristoforo kameriniame, Klaipėdos kameriniame orkestruose, Lietuvos nacionalinės filharmonijos kameriniame ansamblyje „Musica Humana“, aktualios muzikos festivalio „Gaidos“  ansamblyje. Orkestruose teko groti diriguojant M.Rostropovičiui, K.Pendereckiui, J.Aleksai, S.Sondeckiui,  J. Domarkui, G.Rinkevičiui.

Egidijus Stanelis mokėsi Klaipėdos E.Balsio Menų Gimnazijoje. 1994 m. baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. 1998-2002 m. mokslus tęsė Norvegijoje, Tromso Muzikos Universitete, o magistro laipsnį įgijo pas vieną žymiausių pedagogų profesorę Froydis Ree Wekre, Oslo Muzikos Akademija. Studijų metu aktyviai dalyvavo koncertinėje veikloje. Grojo Oslo Filharmonijos simfoniniame, Tromso simfoniniame, Norvegijos Radijo ir Televizijos orkestruose. Laimėjo tarptautinį konkursą ir dalyvavo P.Boulez  šiuolaikinės muzikos festivalyje (Provence, Prancūzija). 1994 metais tapo respublikinio J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkurso laureatu.

Šiuo metu atlikėjas tęsia kūrybinę veiklą Lietuvoje. Yra daugelio ansamblių ir kolektyvų narys. 2002-2019 m. buvo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro narys, o nuo 2019 metų groja  Lietuvos Nacionaliniame simfoniniame orkestre. Daug koncertuoja su įvairiais kameriniais ansambliais, ruošia įvairias solines programas. Yra kviečiamas groti su Kremerata Baltica kameriniu orkestru, Fjord Cadenza Philharmonic simfoniniu orkestru.

Ieva Prudnikovaitė 2008 m. baigė magistrantūros studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, prof.R.Maciūtės dainavimo klasėje. Tarptautinio dainininkų konkurso Kiolne (Vokietija) bei keleto nacionalinių dainininkų konkursų laureatė.

Teko dainuoti su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Budapešto simfoniniu, WDR (Kiolno) simfoniniu, Eseno filharmonijos, Bochumo simfoniniu, ORF Vienos radijo simfoniniu, Lietuvos kameriniu orkestrais. Dirigentai, su kuriais teko bendradarbiauti: S.Sondeckis, G.Rinkevičius, J.Domarkas, M.Pitrėnas, R.Šervenikas, S.Krylov, S.Soltesz, S.Sloane, A.Joel, G.Garcia Calvo, R.Gergov, J.Caballe-Domenech, O.Meir Wellber, M.Halls, G.Carella, T.Netopil, M.Beltrami, O.Tausk ir kt.

Naujausi I.Prudnikovaitės darbai – Isoletta (V.Bellini „La Straniera“), Polinesso (H.F.Händel – „Ariodante“), Ms.Quickly (G.Verdi – “Falstaff”), Ulrica (G.Verdi “Un ballo in maschera”) Eseno Aalto operos teatre, Olga (P.Čaikovskio “Eugenijus Oneginas”), Kaščejevna (N.Rimskio-Korsakovo “Kaščejus nemirtingasis”), Ottavia (C.Monteverdi – “L’incoronazione di Poppea”)  St.Gallen’o (Šveicarija) operoje, Siebel (Ch.Gounod “Faust”) Vilnius City operoje bei Blanche (S.Prokofievo “Lošėjas”) LNOBT.

Obojininkas Linas Šalna, (gim. 1970), baigė Vilniaus J.Tallat Kelpšos konservatoriją (dėst, V. Lubausko klasė) ir 1995m. LMTA magistratūrą (prof. R. Staškus). 1992 m. stažavosi Zalcburge, Mocarteumo akademijoje pas prof. L.Kochą. Nuo 1994 m. dirba Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro obojų grupės koncertmeisteriu, dėsto M. K. Čiurlionio menų gimnazijoje, J. Tallat Kelpšos konservatorijoje. Kaip orkestro artistas ir solistas su LVSO, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos ir Šv. Kristoforo kameriniais orkestrais, Kremerata Baltica, „Gaidos“ ansambliu, pučiamųjų kvintetu ir kitais kolektyvais koncertavo daugiau kaip 30 pasaulio šalių. L.Šalna taip pat aktyviai muzikuoja įvairiuose kamerinės muzikos koncertuose, festivaliuose, o jo klasės mokiniai – tarptautinių bei respublikinių konkursų, obojininkų čempionatų nugalėtojai ir laureatai, šiandien grojantys solo ar dirbantys žymiuose šalies meno kolektyvuose.

Mindaugas Bačkus – violončelininkas, koncertuojantis kaip solistas, ansamblių ir orkestrų narys. Jo muzikinių interesų horizontai nepaprastai platūs: nuo baroko iki šiuolaikinių opusų, nuo tradicinio violončelės skambesio iki elektroakustinių eksperimentų ir dalyvavimo teatro projektuose.

Bačkus baigė nacionalinę M. K. Čiurlionio menų gimnaziją, vėliau – Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, kur jis įgijo meno licenciato laipsnį. Jis taip pat studijavo Karališkajame muzikos koledže Mančesteryje (Didžioji Britanija), tobulinosi meistriškumo kursuose Vokietijoje, Olandijoje, Jungtinėje Karalystėje ir JAV.

Violončelininkas griežė kameriniame orkestre „Kremerata Baltica“, Lietuvos ir Vilniaus kameriniuose orkestruose, Lietuvos valstybiniame simfoniniame orkestre, styginių kvartete „Chordos“, o nuo 2006-ųjų yra „Nepaklusniųjų ansamblio“ narys. Su šiais kolektyvais jis dalyvavo festivaliuose Lietuvoje, JAV, Vokietijoje, Austrijoje, Švedijoje ir Norvegijoje.

Smuikininkas Raimondas Butvila 1993 m. pagal Lietuvos – Venesuelos kūrybinio bendradarbiavimo sutartį, išvyko į šią Pietų Amerikos šalį. Karakase buvo Emil Friedman Koledžo Muzikiniu Direktoriumi ir Menų Universiteto (UNEARTE) profesoriumi, per 18 metų paruošė kelias profesionalių muzikų kartas. Kaip solistas, dažnai grojo su Venesuelos orkestrais, atlikdamas pagrindinį koncertų smuikui repertuarą. Grojo daug kamerinės muzikos,  buvo Trio Academico Emil Friedman narys.

2011 m. grįžo į Lietuvą, yra Vytauto Didžiojo Universiteto Muzikos Akademijos styginių instrumentų katedros vedėjas, profesorius.

Nuo 2013 m. užsimezgė labai aktyvus meninis bendradarbiavimas su buvusiu bendramoksliu Maskvoje, pasaulinio garso pianistu virtuozu Alexander Paley. Surengti filharmoniniai rečitaliai Lietuvoje, koncertas su VDU Kameriniu Orkestru, kurio metu buvo atlikti J. Haydn ir F. Mendelssohn koncertai smuikui ir klavyrui. Nuo 2016 m. R. Butvila dalyvauja A.Paley rengiamame kasmetiniame Festivalyje Moulin d’Ande mieste Prancūzijoje.

Kristina Anusevičiūtė yra ne vieno tarptautinio konkurso laureatė. 2012 m. Italijoje, konkurse „Citta di Pesaro“ laimėjo „Grand Prix“, 2014 m. Dalyvavo tarptautiniame konkurse “We play music with friends“ taip pat pelnė „Grand Prix“ bei specialųjį prizą už geriausiai atliktą Romantizmo epochos kūrinį. 2018 m. tapo tarptautinio A. Dombrovskio konkurso Rygoje II vietos laureate.

Altininkė yra įvarių muzikinių festivalių – „Harmos“ (Prortugalija), „I Suoni delle Dolomiti“ (Italija), „Holland festival“ (Nyderlandai), „Sion festival“ (Šveicarija), dalyvė, taip pat dažna meistriškumo kursų atlikėja. Kristina ne vieną kartą buvo apdovanota LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės už nuopelnus muzikinėje veikloje, taip pat griežė solo su VDU, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos, Kauno miesto bei Lietuvos nacionaliniu simfoniniais orkestrais.

Nuo 2015 m. iki 2019 m. Kristina grojo Gidono Kremerio suburtame kameriniame orkestre „Kremerata Baltica“, o 2018 m. tapo šio orkestro altų grupės koncertmeistere. Kaip šio kamerinio orkestro atlikėja, Kristina grojo tokiose salėse kaip Niujorko Carnegie Hall, The Suntory Hall Tokijuje, Elbės filharmonijoje Hamburge, Ciuricho Tonhalle. Nuo 2020 m. Kristina yra Valstybinio Vilniaus kvarteto altininkė.

Ugnius Dičiūnas 2016 m. baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (prof. Dr. R Beinaris ir dėst. E.Paškevičius). 2015-2016 m. stažavosi Prahoje prof. Jana Brožkovos ir Liběna Séquardtovos klasėje. Dalyvavo meistriškumo kursuose pas daugelį žymių atlikėjų, tokių kaip Omar Zoboli, Jan Thuri, Diethelm Jonas, Kalev Kuljus ir kitų. Įvairių tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas.

Nuo 2014 m. yra Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro obojų grupės ir Šv. Kristupo medinių pučiamųjų kvinteto narys.

Smuikininkė Ulijona Pugačiukaitė-Mažeikienė yra daugelio tarptautinių ir nacionalinių konkursų, tokių kaip: Tarptautinis S.Sondeckio stygininkų konkursas, Nacionalinis B. Dvariono styginininkų konkursas, Nacionalinis „Gradus ad parnassum“ konkursas, Tarptautinis konkursas “Olimpo musicale”, Tarptautinis konkursas “Ars Lituanica” ir daugelio kitų konkursų laureate bei diplomantė.

Kaip solistė ji yra griežusi su maestro S. Sondeckio vadovaujamu kameriniu orkestru (Nacionalinėje Lietuvos Filharmonijoje), Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos simfoniniu orkestru (vad. M.Staškus) ir Šv. Kristoforo kameriniu orkestru (dirigavo D.Katkus) Lietuvoje ir užsienio koncertų salėse. Nuo 2015 metų Ulijona groja kemriniame orkestre „Kremerata Baltica“, kurio meno vadovas Gidonas Kremeris. Tais pačiais metais ji tapo M.Levickio vadovaujamo kamerinio ansamblio „Mikroorkėstra“ nare. Ulijona taip pat, nemažai koncertuoja su savo kameriniais ansambliais : fortepijoniniu trio „Unico“, kurio sudėtį sudaro smuikas, fagotas ir fortepijonas. Su pianiste G. Maknavičiūtė- Janavičiene yra paruošusios daug koncertinės programos.

 

DETALI KONCERTŲ PROGRAMA:

I diena (rugpjūčio 21 d.)

10:00 | Rytinis koncertas

W. A. Mozart – Kvintetas fortepijonui ir pučiamiesiams Es-dur, K.452
Atlieka: Linas Šalna, Karolis Kolakauskas, Andrius Puplauskis, Egidijus Stanelis, Alexander Paley

S. Taneyev – Kvintetas fortepijonui ir styginiams g-moll, op.30
Atlieka: Amiram Ganz, Ulijona Pugačiukaitė-Mažeikienė, Kristina Anusevičiūtė, Mindaugas Bačkus, Alexander Paley

 

12:00 | Dieninis koncertas I

L. van Beethoven – Trigubas koncertas smuikui, violončelei ir fortepijonui (C. Reinecke transkripcija fortepijoniniam trio)
Atlieka: Amiram Ganz, Mindaugas Bačkus, Alexander Paley,

L. van Beethoven – Kvintetas fortepijonui ir pučiamiesiams Es-dur, op.16
Atlieka: Linas Šalna, Karolis Kolakauskas, Andrius Puplauskis, Egidijus Stanelis, Alexander Paley

 

14:00 | Dieninis koncertas II

P. I. Tchaikovsky – Keturios pjesės smuikui ir fortepijonui: „Melodija“, „Scherzo“, „Susimąstymas“, „Valse Scherzo“
Atlieka: Amiram Ganz, Alexander Paley

S. Rachmaninoff – Rusiška rapsodija dviems fortepijonams (1891 m.)
Atlieka: Pei-Wen Chen, Alexander Paley

P. I. Tchaikovsky – „Melancholinė serenada“ smuikui ir fortepijonui
Atlieka: Raimondas Butvila, Alexander Paley

 

16:00 | Dieninis koncertas III

B. Martinů – Ronda-Les Rondes
Atlieka: Amiram Ganz, Ulijona Pugačiukaitė-Mažeikienė, Ugnius Dičiūnas, Karolis Kolakauskas, Andrius Puplauskis, Aurimas Jankevičius, Alexander Paley

R. Biveinis – Reminiscencijos (Pasaulinė premjera)
Atlieka: Raimondas Butvila, Alexander Paley

G. Enescu – Siuita fortepijonui keturioms rankoms (1898 m.)
1. Prelude (en forme de canon)
2. Valse triste
3. Intermezzo
4. Courte barcarolle
5. Marche
Atlieka: Pei-Wen Chen, Alexander Paley

G. Enescu – „Concertstück“ altui ir fortepijonui
Atlieka: Kristina Anusevičiūtė, Alexander Paley

B. Martinů – „Trys čekiški šokiai“ dviems fortepijonams
Atlieka: Pei-Wen Chen, Alexander Paley

B. Martinů – Kvartetas smuikui, obojui, violončelei ir fortepijonui
Atlieka: Ugnius Dičiūnas, Amiram Ganz, Mindaugas Bačkus, Alexander Paley

 

19:00 | Vakarinis koncertas

A. Dvořák – 10 biblijinių dainų
Atlieka: Ieva Prudnikovaitė, Alexander Paley

N. Medtner – Kvintetas fortepijonui ir styginiams C-dur
Atlieka: Amiram Ganz, Ulijona Pugačiukaitė-Mažeikienė, Kristina Anusevičiūtė, Mindaugas Bačkus, Alexander Paley

 

II diena (rugpjūčio 22 d.)

11:00 | Rytinis koncertas

W. A. Mozart – Kegelstatt Trio Es-dur, K. 498 – klarnetui, altui ir fortepijonui
Atlieka: Karolis Kolakauskas, Amiram Ganz, Alexander Paley

J. Brahms – Sonata klarnetui ir fortepijonui nr. 1 f-moll, op. 120
Atlieka: Karolis Kolakauskas, Alexander Paley

J. Brahms – Sonata klarnetui ir fortepijonui nr.1 f-moll, op. 120 (autoriaus versija smuikui ir fortepijonui)
Atlieka: Amiram Ganz, Alexander Paley

J. Brahms – Sonata klarnetui ir fortepijonui nr. 2 Es-dur, op. 120
Atlieka: Karolis Kolakauskas, Alexander Paley

J. Brahms – Sonata klarnetui ir fortepijonui nr. 2 Es-dur, op. 120 (autoriaus versija smuikui ir fortepijonui)
Atlieka: Amiram Ganz, Alexander Paley

 

13:30 | Dieninis koncertas

C. Saint-Saëns – Introduction et rondo capriccioso smuikui ir fortepijonui
Atlieka: Amiram Ganz, Alexander Paley

C. Saint-Saëns – Introduction et rondo capriccioso (C. Debussy transkripcija dviems fortepijonams)
Atlieka: Pei-Wen Chen, Alexander Paley

C. Debussy – Sonata smuikui ir fortepijonui
Atlieka: Raimondas Butvila, Alexander Paley

Giuseppe Martucci – Fantazija D. Verdi operos „Un ballo in maschera“ temomis op. 8 fortepijonui keturioms rankoms
Atlieka: Pei-Wen Chen, Alexander Paley

M. Ravel – „Čigonė“
Atlieka: Amiram Ganz, Alexander Paley

P. de Sarasate – „Malaguena“ ir „Habanera“
Atlieka: Amiram Ganz, Alexander Paley

P. de Sarasate – Fantazija G. Bizet operos „Karmen“ temomis smuikui ir fortepijonui
Atlieka: Amiram Ganz, Alexander Paley

P. de Sarasate – „Navarra“, dviems smuikams ir fortepijonui
Atlieka: Ulijona Pugačiukaitė-Mažeikienė, Amiram Ganz, Alexander Paley

 

18:00 | Finalinis koncertas

Vasile Zagorsky – Siuita obojui ir fortepijonui (premjera Lietuvoje)
Atlieka: Ugnius Dičiūnas, Alexander Paley

Vasile Zagorsky – Sonata fantazija klarnetui ir fortepijonui (premjera Lietuvoje)
Atlieka: Karolis Kolakauskas, Alexander Paley

M. Glinka – Galopas G.Donizetti operos „Meilės eliksyras“ tema fortepijonui keturioms rankoms.
Atlieka: Pei-Wen Chen, Alexander Paley

S. Rachmaninoff – Dvi pjesės fortepijonui šešioms rankoms
1. Valse
2. Romance
Atlieka: Pei-Wen Chen, Viktoras Paukštelis, Alexander Paley

S. Prokofiev – Uvertiūra žydiškomis temomis klarnetui, styginių kvartetui ir fortepijonui
Atlieka: Karolis Kolakauskas, Amiram Ganz, Ulijona Pugačiukaitė-Mažeikienė, Kristina Anusevičiūtė, Mindaugas Bačkus, Alexander Paley

Alexander Tsfasman – Intermezzo klarnetui ir fortepijonui
Atlieka: Karolis Kolakauskas, Alexander Paley

Alexander Tsfasman – Džiazinė siuita dviems fortepijonams
1. Snaigės
2. Valsas
3. Polka
4. Greitas judėjimas
Atlieka: Pei-Wen Chen, Alexander Paley