Rugpjūčio
23

Alexander Paley (fortepijonas, Prancūzija / JAV), Pei-Wen Chen (fortepijonas, JAV)

Atlikėjai: Alexander Paley (fortepijonas), Pei-Wen Chen (fortepijonas) Koncerto data: 2020-08-23
Koncerto laikas: 14:00 Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 20€, Geltonas sektorius - 30€, Raudonas sektorius - 45€
Bilietų teirautis: REZERVUOTI BILIETUS

30% NUOLAIDA BILIETAMS taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams.

Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

https://paliesiausdvaras.lt/wp-content/uploads/2019/06/nature.png

Lėlių paroda

Likus 1,5 val. iki koncerto dvaro svečius kviesime pasigrožėti lėlėmis, atvykusiomis iš Kanarų salos La Palmos. Lėlininkė Violeta, lėles gaminanti jau dešimt metų, apie šią kolekciją sako: „Šios salos spalvos ir švelnus klimatas, žmonių likimai ir veidai, gyvenimo būdas bei charakteriai atsispindi šiose lėlėse – spalvose, stiliuje, drabužiuose ir jų detalėse. Kiekviena lėlė turi paslaptingą La Palmos kibirkštėlę. Tai mano kūrybinis atsakas į salos svetingumą, draugiškumą, švelnumą ir nuostabią nuotykių kupiną kelionę.“

Šio koncerto pasiūlymai

Kelionė autobusu

Kelionė autobusu

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt. Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 14 Eur.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Ekskursija

Ekskursija

Likus 45 min. iki koncerto, klausytojams rengiame nemokamą ekskursiją po dvarą.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

Vaikų darželis

Vaikų darželis

Visų koncertų metu veikia nemokamas vaikų darželis.

Ugningasis fortepijono virtuozas Aleksandras Paley savo talentu ir charizma nepalieka abejingų. Publika jam ploja atsistojusi, o kritikai negaili pagyrų. Svajonė skambinti fortepijonu užgimė jau ankstyvoje vaikystėje, kai jaunasis pianistas nekantraudamas laukė galimybės pirmą kartą prisiliesti prie pianino „Belarus“ klavišų.

Jau 1991 m. po pianisto debiuto su JAV nacionaliniu simfoniniu orkestru dienraštis „The Washington Post“ A. Paley pasirodymą pavadino „tiesiog nepriekaištingu“, tad ilgainiui atlikėjas ėmė koncertuoti su garsiausiais pasaulio orkestrais.

„Akinantis techninis meistriškumas“, „įtikinantis atlikimas“, „asmeninės interpretacijos“ ir „neįtikėtinai platus repertuaras“ – šitokiais žodžiais garsiuosiuose leidiniuose apibūdinamas A. Paley atlikimas.

Gausybe pasaulinio lygio apdovanojimų įvertintas pianistas savo pasirodymus yra surengęs ir visada laukiamas prestižiškiausiose koncertų salėse ir festivaliuose. Jų sąraše puikuojasi „Radio France“, „Theatre des Champs-Elysees“, „Salle Pleyel“, „Salle Gaveau“ (Paryžius), „Grands Interprètes“ (Lijonas), Lilio fortepijono festivalis, Bezansono operos teatras, „Leipzig Gewandhaus“, „Concertgebouw“ (Amsterdamas), „Laeiszhalle“ (Hamburgas), koncertų salės Kinijoje ir kitur.

Bėgant metams, A. Paley žvaigždė negęsta – tarp Niujorko ir Paryžiaus gyvenantis pianistas kasmet surengia apie 80 koncertų visame pasaulyje.

Pianisto širdyje Lietuva ir jos publika užima ypatingą vietą. Šįkart koncertas Paliesiaus dvare bus itin ypatingas, nes antrojoje jo dalyje A. Paley pasirodys duete su savo žmona – reto talento pianiste Pei-Wen Chen.

Atlikėja, vos baigusi fortepijono studijas, debiutavo prestižinėje Niujorko koncertų salėje „Carnegie Hall“. Yra tarptautinių fortepijono konkursų laureatė, pasaulinio lygio projektų dalyvė. Pianistė nuolat koncertuoja tiek Europoje, tiek kituose žemynuose, yra įsitraukusi ir į akademinį gyvenimą.

Programa:

L. van Beethoven – Sonata fortepijonui Nr. 23 f-moll, op. 57 („Appassionata“)
S. Rachmaninov – Etiudai-paveikslai, Op. 33, Nr. 1 – 6

PERTRAUKA

W.A. Mozart – Sonata fortepijonui keturiom rankom F-dur, KV 497
G. Martucci – fortepijonui keturiom rankom „Un Ballo In Maschera“, Op. 8 (pagal G. Verdi)
G. Gershwin – simfoninis paveikslas dviemis fortepijonais „Amerikietis Paryžiuje“

 

Pasiklausyti:
30% NUOLAIDA BILIETAMS taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams.

Bilietų Rezervacija

    Užpildydami šią formą jūs sutinkate su privatumo politikos ir duomenų apsaugos taisyklėmis.