Rugpjūčio
3

Alexander Palei (fortepijonas, Prancūzija/JAV)

Atlikėjai: Alexander Palei (fortepijonas) Koncerto data: 2019-08-03
Koncerto laikas: 16:00 Kaina: 23,5-61 EUR
Bilietus platina

BILIETAI.LT
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Šio koncerto pasiūlymai

Kelionė autobusu

Kelionė autobusu

Siūlome pavėžėjimo paslaugą norintiems atvykti į koncertą iš Vilniaus ir atgal! Plačiau

Kreiptis: koncertai@paliesiausdvaras.lt arba +370 610 47265

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą. Plačiau

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę. Plačiau

Vaikų darželis

Vaikų darželis

Atvykusiems į koncertą su vaikais iki 7 metų, koncerto metu pageidaujantiems, siūlome Vaikų darželio paslaugą (nemokamai)

Ekskursija

Ekskursija

1,5 val. prieš koncertą - ekskursija po dvarą

Vaišiname taure Processo

Vaišiname taure Processo

Po koncerto mielai kviečiame pasivaišinti taure Processo ir pabendrauti, pasidalinti mintimis apie muziką, susitikimus, į antrą pusę jau perkopusos vasaros planus ir pasimėgauti mūsų dvaro aplinkos ramybe.

Ugningasis fortepijono virtuozas Alexander Palei savo talentu ir charizma nepalieka abejingų. Tarp Niujorko ir Paryžiaus gyvenantis menininkas su džiaugsmu laukiamas viso pasaulio koncertų salėse, tačiau visada randa laiko sugrįžti į Lietuvą. Jau 1991 m. po pianisto debiuto su JAV nacionaliniu simfoniniu orkestru dienraštis „The Washington Post“ A. Palei pasirodymą pavadino „tiesiog nepriekaištingu“, tad ilgainiui pianistas ėmė koncertuoti su garsiausiais pasaulio orkestrais. Publika jam plojo atsistojusi, o kritikai negailėjo pagyrų už „akinantį techninį meistriškumą“, „įtikinantį atlikimą“, „asmenines interpretacijas“ ir „neįtikėtinai platų repertuarą“.

Moldovoje gimusio ir studijas garsiojoje P. Čaikovskio konservatorijoje Maskvoje baigusio pianisto Alexander Palei tarptautinė karjera prasidėjo 1984 metais, laimėjus pirmąją premiją J. S. Bacho konkurse Leipcige, o po poros metų – Bosendorferio prizą ir Grand Prix konkurse Bulgarijoje. Dabar pianistas vadovauja festivaliams Moulin d’Andé (Prancūzija) bei Richmonde (JAV), koncertuoja visoje Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje. Savo repertuare A. Palei turi daugiau nei penkiasdešimt koncertų fortepijonui ir orkestrui, kelis šimtus solinių ir kamerinės muzikos kūrinių. Iš prigimties apdovanotas fenomenalia muzikine atmintimi jis sugeba įsiminti sudėtingiausius kūrinius per trumpiausią laiką. Jis labai domisi ne tik fortepijonine muzika, bet taip pat opera, literatūra, tapyba ir kitais menais, o pašnekovus dažnai nustebina savo kultūrine erudicija, istorijos žiniomis. Šį vakarą Paliesiaus dvare fortepijono virtuozas A. Palei leisis į muzikinę kelionę po Jean Philippe Rameau ir Frédéric François Chopin pasaulius.

Koncerto programa:

Jean Philippe Rameau pjesės ir Frédéric François Chopin 24 preliudai.

 

Daugiau informacijos apie atlikėją:

http://www.alexanderpaley.net/

 

Pasiklausyti:

https://www.youtube.com/watch?v=3sGvy2KWN_E

https://www.youtube.com/watch?v=2XPv_KM3iyY


Bilietus platina

BILIETAI.LT

Vakarienė ir ...