Lapkričio
17

Aleksandr Kniazev ir Kasparas Uinskas (Rusija/Lietuva)

Atlikėjai: Aleksandr Kniazev (violončelė), Kasparas Uinskas (fortepijonas) Koncerto data: 2018-11-17
Koncerto laikas: 16:00 Kaina: Nuo 11€ iki 41€
Bilietus platina

BILIETAI.LT
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Turime didelę naujieną! Paliesiaus dvare viename koncerte pasirodys net dvi ypatingo ryškumo klasikinės muzikos žvaigždės. Tai „..vienas geriausių mūsų laikų klasikinės muzikos atlikėjų..” (The Western Mail) violončelininkas Aleksandr Kniazev ir “..didis pianistas ir muzikas..” (Carnegie Hall, New York Concert Review) pianistas Kasparas Uinskas. Užsienio kritikai ir klausytojai žavisi atlikėjų pasirodymais: „A. Kniazev yra vienas iš nedaugelio šių laikų muzikantų pasiekusių tokias aukštumas.“ O apie pianistą Kasparą Uinską, po  Londone „Wigmore Hall“ vykusio koncerto „Seen And Heard International“ rašė „..kvapą gniaužiantis jausmingumas, tai buvo absoliučiai magiška…”

 

Violončelininkas A. Kniazev tapęs laureatu prestižiniame Tarptautiniame P. I. Čaikovskio konkurse pasaulinės šlovės sulaukė vos 17-kos. Legendinio violončelininko A. Kniazev koncertų sąraše garsiausios pasaulio scenos, pasirodymai su garsiausiais pasaulio orkestrais bei žymiausiais mūsų laikų atlikėjais. Jis visuomet laukiamas tokiose prestižinėse koncertų salėse kaip „Concertgebouw“ Amsterdame, „Salle Pleyel“ ir „Théâtre des Champs Élysée“ Paryžiuje, „Palais des Beaux Arts“ Briuselyje, „Wigmore Hall“ ir „Royal Festival Hall“ Londone, „Mozarteum“ Zalcburge, „Musikverein“ ir „Konzerthaus“, Vienoje, „Rudolfinium“ Prahoje bei „Suntory Hall“ Tokijuje.

 

Tarptautinį pripažinimą pelnęs pianistas Kasparas Uinskas koncertuoja pasaulinio garso koncertų salėse, tokiose kaip „Carnegie Hall“ Niujorke, „J. F. Kennedy Center“ Vašingtone, „Wigmore Hall“ Londone, Berlyno filharmonijoje, Madrido Filharmonijoje, „BoZar“ Briuselyje bei daugybėje kitų. Apie savo scenos partnerį violončelininką A. Kniazev, pianistas  K. Uinskas pasakoja: „Stebėti tokio maestro gyvenimą iš vidaus, turėti galimybę kartu dirbti, diskutuoti apie muziką – neįkainojama patirtis. Sunku rasti žmogų su spalvingesne biografija. Šiandien A. Kniazev yra vienas iš geriausių pasaulio violončelininkų. Jo klausantis jauti tikrą, nesumeluotą, gilią išgyventą emociją, jo garsas kupinas spalvų, visi patirti išgyvenimai atsispindi jo atliekamoje muzikoje. A. Kniazev – unikali asmenybė. Nepaisant visų patirtų skaudžių sukrėtimų, jis be galo myli gyvenimą, kasdien mokosi naujus repertuarus, kupinas kūrybinių planų, ir šalia to, kad yra absoliučiai genialus violončelininkas, jis yra puikus vargonininkas, koncertuojantis pasaulyje, o neseniai pradėjo ir pianisto karjerą. Ne daug yra tokio lygio violončelininkų, o dar taip pat puikiai grojančių visiškai skirtingais instrumentai. A. Kniazev energija tiesiog pavydėtina. Jis gali eiti miegoti 2 valandą nakties ir keltis 7-8 ryto ir iškart groti vargonais ar violončele.

 

Šis koncertas, tai jau trečiasis bendras abiejų atlikėjų projektas, kuriam atlikėjai paruošė dar niekur neatliktą, specialiai violončelei ir fortepijonui aranžuotą J. Brahms dainų programą. Šis atlikėjų apsilankymas dvare ypatingas dar ir tuo, kad čia visą savaitę vyks šio dueto įrašai. Paliesiaus dvaro koncertų salė „Pasaga“ turi ypatingą akustiką, kuri traukia atlikėjus ir, kurioje jau ne vienas pasaulinio garso atlikėjas yra įrašęs savo albumą.

 

Daugiau informacijos apie atlikėją:

http://uinskas.com

http://kniazev.homestead.com/

 

 

Pasiklausyti:

 

Patrauklūs dvaro pasiūlymai šio koncerto klausytojams

Išsirinktus pasiūlymus būtina užsakyti iš anksto el. p. adresu koncertai@paliesiausdvaras.lt

 


Bilietus platina

BILIETAI.LT

Vakarienė ir ...