Spalio
24

Aleksandr Kniazev ir Kasparas Uinskas (Rusija/Lietuva)

Atlikėjai: Aleksandr Kniazev (violončelė), Kasparas Uinskas (fortepijonas) Koncerto data: 2019-10-24
Koncerto laikas: 19:00 Kaina: 15 - 31 €

Spalis – Senjorų mėnuo: Koncerto bilieto kaina – 5 Eur. (bilietų kiekis ribotas), kelionės autobusu iš Vilniaus kaina – 5 Eur. 50% NUOLAIDA BILIETAMS taikoma moksleiviams ir studentams.

Bilietus platina

BILIETAI.LT

pasiūlymas senjorams – užsakant bilietus koncertai@paliesiausdvaras.lt / 8 626 82 760 

Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Šio koncerto pasiūlymai

Kelionė autobusu

Kelionė autobusu

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt. Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 14 Eur.

 Spalis - Senjorų mėnuo: kelionės autobusu kaina - 5 Eur., registracija tel. nr. +37061047265.

DOVANA

DOVANA

Arbatų degustacija Plačiau

1 val. iki koncerto kviečiame dvaro svečius į mūsų parduotuvėlės arbatų, rankomis rinktų Šri Lankos plantacijoje AMBA, pristatymą ir degustaciją. Kviečiame pasimėgauti išraiškingu arbatų skoniu, jaukiai praleisti laiką ir parsivežti lauktuvių!

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę. Plačiau

Ekskursija

Ekskursija

Plačiau

Prieš kiekvieną koncertą, likus iki koncerto 1,5 val., koncerto klausytojams rengiame nemokamą ekskursiją po dvarą.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą. Plačiau

Vaikų darželis

Vaikų darželis

Visų koncertų metu veikia nemokamas vaikų darželis.

Yra manoma, jog tobuliausias muzikinis instrumentas – tai žmogaus balsas. Artimiausias žmogaus balsui iš visų styginių instrumentų yra violončelė. Tačiau tik reto ir išskirtinio talento atlikėjo rankose šis keturių plieninių stygų ir subtilaus medinio korpuso, primenančio moters figūrą, instrumentas gali prabilti gyvu žmogaus balsu. Pristatome ir vėl vienoje scenoje susitiksiantį duetą: violončelininką Aleksandrą Kniazevą ir pianistą Kasparą Uinską. Prieš keletą metų prasidėjusi pažintis ir subrandinusi šį duetą klausytojus pakvies į romantinės muzikos vakarą – koncerto programoje antroji Johanneso Brahmso sonata, fortepijonui ir altui, ir paties A. Kniazevo perdirbta violončelei, o taip pat César Francko sonata violončelei ir fortepijonui. Besąlyginė meilė muzikai, nuolatiniai ieškojimai ir didžiulė aistra suvedė šiuos muzikantus, tad pasileiskite ir jūs į atradimų šventę festivalio koncerte… „A. Kniazevas yra vienas iš nedaugelio, pasiekusių tokias aukštumas… jis yra vienas geriausių mūsų laikų klasikinės muzikos atlikėjų…“ (The Western Mail) Atlikėjo koncertų sąraše pasirodymai su garsiausiais pasaulio orkestrais, pagrindinėse koncertų salėse ir su žymiausiais scenos partneriais. Jo pasirodymų laukiama tokiose salėse kaip Concertgebouw Amsterdame, Salle Pleyel ir Theatre des Champs-Elysees Paryžiuje, Palais des Beaux Arts Briuselyje, Wigmore Hall ir Royal Festival Hall Londone, Mozarteum Zalcburge, Musikverein ir Konzerthaus Vienoje, Suntory Hall Tokijuje ir eilėje kitų. A. Kniazevas pasaulinės šlovės sulaukė vos 17-kos tapęs laureatu prestižiniame P. I. Čaikovskio konkurse. Tarptautinį pripažinimą pelnęs pianistas Kasparas Uinskas koncertuoja pasaulinio garso koncertų salėse, tokiose kaip Niujorko Carnegie Hall, Vašingtono J. F. Kennedy Center, Londono Wigmore Hall, Berlyno filharmonija, Madrido Filharmonija, Briuselio BoZar bei eilė kitų salių. K. Uinskas nuolat bendradarbiauja su tokiais scenos partneriais kaip smuikininkas Nikita Boriso-Glebsky, P. I. Čaikovskio konkurso nugalėtojas violončelininkas Andrei Ionita, pianistas Evgeni Bozhanov, su kuriuo pasirodė legendinės pianistės Marthos Argerich festivalyje Hamburge. Užsienio kritikai ir klausytojai žavisi K. Uinsko pasirodymais: „…didis pianistas ir muzikas…“ Carnegie Hall (New York Concert Review) „…kvapą gniaužiantis jausmingumas, tai buvo absoliučiai magiška…“ London Wigmore Hall (Seen and Heard international)

Programoje:

Johannes Brahms – II sonata op. 120, fortepijonui ir altui (A. Kniazevo transkripcija violončelei)

César Franck – sonata violončelei ir fortepijonui

 

Pasiklausyti:

 

Auksu žėrintį spalio mėnesį Paliesiaus dvaras dedikuoja senjorams!

Spalio 19 d. pianisto Ulrich Urban iš Vokietijos, spalio 24 d. Aleksandr Kniazev ir Kasparo Uinsko dueto (bilietų kiekis ribotas) ir spalio 26 d. pianisto Daumanto Kirilausko koncertų bilietų kaina senjorams – tik 5 EUR. O kiekvienas koncertas bus paskanintas šviežia, burnoje tirpstančia bandele ir žolelių arbata – mes vaišiname!

Negana to, į koncertą iš Vilniaus nuvežame ir parvežame autobusu. Kelionės kaina – 5 EUR.

Mieli senjorai, nekantriai laukiame Jūsų!

 


Bilietus platina

BILIETAI.LT

pasiūlymas senjorams – užsakant bilietus koncertai@paliesiausdvaras.lt / 8 626 82 760 

Vakarienė ir ...