Vasario
8

Akustiniai eskizai: Shinkarenko Jazz 4N / Išparduota

Atlikėjai: Leonid Šinkarenko (bosinė gitara), Vytautas Labutis (saksofonas, klavišiniai), Jan Maksimovič (saksofonas), Linas Būda (būgnai) Koncerto data: 2020-02-08
Koncerto laikas: 16:00 Kaina: 7.5 - 21 €
Bilietus platina

BILIETAI.LT

50% NUOLAIDA BILIETAMS taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams.

Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Pasivaikščiojimas po žiemojantį dvaro parką

Likus valandai iki koncerto, svečius kviesime pasivaikščioti po žiemojantį dvaro parką kartu su Janina, papasakosiančia apie medžių gyvenimą šaltuoju metų laiku ir išduosiančia keletą jų paslapčių.

Šio koncerto pasiūlymai

Kelionė autobusu

Kelionė autobusu

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt. Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 14 Eur.

Ekskursija

Ekskursija

Prieš kiekvieną koncertą, likus iki koncerto 1,5 val., koncerto klausytojams rengiame nemokamą ekskursiją po dvarą.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę. Plačiau

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą. Plačiau

Vaikų darželis

Vaikų darželis

Visų koncertų metu veikia nemokamas vaikų darželis.

Vasario 8 d. PASAGOJE pasirodys džiazo scenos senbuviai Shinkarenko Jazz 4N. Šia proga kviečiame Jus apsilankyti Paliesiaus dvare – mėgausimės geru džiazu ir grožėsimės džiazuojančia gamta!

Shinkarenko Jazz 4N – tai naujausia boso virtuozo Leonido Šinkarenkos grupė, debiutavusi 2015-ųjų vasarą ir jau surengusi koncertų ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, Vokietijoje.
Pajutęs poreikį atsinaujinti kūryboje, kvarteto lyderis įtraukė į senų bendražygių kompaniją savo itin vertinamą jaunesnės kartos saksofonininką Janą Maksimovičių.

„Sėdėti prie to, kas jau sukurta, neįdomu“, – aiškino pagarsėjęs melodingomis baladėmis Leonidas. Šiam kvartetui jis kuria kitokią negu anksčiau muziką. Kokią – netrukus išgirsime.

Leonid Šinkarenko (bosinė gitara)
Viena kertinių Lietuvos džiazo figūrų – bosistas, kompozitorius, grupių vadovas ir festivalio „Nida jazz maratonas“ įkūrėjas. Žinomas kaip akustinio ir elektrinio boso virtuozas, išsiskiriantis jausmingumu ir melodingumu; jo rankose bosas tampa ir jautriu ritminiu pagrindu, puikiu kitų grupės instrumentų pašnekovu, ir vedliu, pasakotoju bei lyriniu herojumi. Kaip kompozitorius, jis išsiskiria iliustratyvumu ir romantiškumu, yra ypač pagarsėjęs savo įsimintinomis baladėmis. Džiazo scenoje debiutavęs 1981 metais su savo mokytojo Vladimiro Čekasino kvartetu, nuo to laiko Šinkarenko grojo su daugybe įvairios krypties muzikantų. 1997 m. debiutavo kaip lyderis su „Leonid Šinkarenko Jazz 4“, tapusiu pagrindu būsimoms jo grupėms – „Jazz 5“, „Jazz 7“, atliekančioms originalias lyderio kompozicijas. Pastaruoju metu bosistas muzikuoja su savo ansambliais bei groja su Lithuanian Jazz Trio ir kt. Šalia koncertinės veikla užsiima pedagogine veikla bei rengia Nidos džiazo festivalį.

Vytautas Labutis (saksofonas, klavišiniai)
Viena ryškiausių ir veikliausių Lietuvos džiazo asmenybių. Grupių lyderis, įvairiapusis kūrėjas, pedagogas, multiinstrumentininkas improvizatorius, grojantis įvairiais pučiamaisiais, klavišiniais (neretai daugiau nei vienu instrumentu tuo pat metu), dainuojantis. Labutis puikus ir laisvose improvizacijose, ir fiksuotose struktūrose, ir kamerinėse sudėtyse, ir dideliuose ansambliuose. Kelią į tarptautines scenas pradėjęs 1982 metais, jis grojo kone su visais Lietuvos džiazmenais, dalyvauja ne viename tarptautiniame projekte, kuria autorinius projektus, vadovauja įvairiems ansambliams. Plačių kūrybinių interesų kūrėjas bendradarbiauja ir su akademinės muzikos kūrėjais, rengia performansus su dailininkais, komponuoja teatrui ir kinui.

Jan Maksimovič (saksofonas)
Saksofonininkas, kompozitorius, pedagogas, grupių lyderis. Pagarsėjęs perfekcionistas ir polistilistinės raiškos meistras, pranokęs savo kartos džiazo muzikus, šiandien vardijamas tarp pačių ryškiausių Lietuvos džiazo kūrėjų. Jis išsiskiria emocionaliu ir brandžiu muzikavimu, nepaprasta kūrybine energija, atidumu kiekvienai skambesio detalei ir sykiu puikiu visumos pojūčiu. Lietuvos džiazo scenoje pasirodęs 1996 metais, nuo to laiko jis muzikavo su garsiausiais Lietuvos džiazo kūrėjais. 2002 m. Janas Maksimovičius debiutavo kaip lyderis ir kompozitorius ir nuo to laiko daugiausia muzikuoja su savo grupėmis: trio, kvartetu, kvintetu „Riot“. Jis taip pat groja solo ir su akademinės muzikos atlikėjais.

Linas Būda (būgnai, perkusija)
Linas Būda vadinamas legendiniu Lietuvos roko ir metalo scenos atstovu, tačiau bene labiausiai yra išgarsėjęs kaip džiazo perkusijos meistras. Nuo 1994 metų jis yra nuolatinis Dainiaus Pulausko grupių narys, pasirodė su jomis 120 džiazo festivalių įvairiuose pasaulio žemynuose. Būgnininkas nuolat dalyvauja televizijos projektuose, groja legendinėje roko grupėje „Antis“.

Programa:

Ouverture „Pub“
Inside out inside in
Secondo
Laimblues
Dancing on the roof
After you are gone
P.S.
Cubissimo


Bilietus platina

BILIETAI.LT

50% NUOLAIDA BILIETAMS taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams.

Vakarienė ir ...