Klasikinės gitaros atlikėjas Gian Marco Ciampa kviečia į savo koncertą su violončelininke Erica Piccotti spalio 30 d. Paliesiaus dvare!

Duetas pirmą kartą koncertuos Lietuvoje ir padovanos mums daugiasluoksnį repertuarą, aprėpiantį ir Lotynų Amerikos populiariąją muziką, ir kultūringąją Europos muziką. Klausytojai bus pakviesti į kelionę nuo Ispanijos folkloro iki populiariojo Pietų Amerikos tango, aplankant tokius ikoniškus 20 a. kompozitorius kaip M. de Falla, A. Piazzolla ir I. Albenizas. Duoklė bus atiduota ir jaunam, bet jau įsitvirtinusiam Italijos kompozitoriui Simone’ui Cardini – jis ne tik rūpinosi programos aranžuotėmis ir transkripcijomis, bet ir parašė kūrinį „Astor“, kuriame atgyja A. Piazzolla’os muzikinė kalba, tačiau taip pat suskamba didžiųjų 20 a. muzikinio avangardo kompozitorių aidai.

Jaunieji atlikėjai Gian Marco Ciampa ir Erica Piccotti yra laimėję daug nacionalinių ir tarptautinių konkursų, gavę ne vieną apdovanojimą: Gian Marco Ciampa apdovanojimų yra pelnęs jau per 40. Jie abu dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose ir susižeria daug kritikų liaupsių.

Tai uždaromasis XIII-ojo Tarptautinio muzikos festivalio „Le strade d’Europa. Lietuva-Italija“ koncertas. Kviečiame nepraleisti!

 

 

Plačiau: 10.30 | XIII Tarptautinis muzikos festivalis „Le strade d’Europa. Lietuva-Italija“: JOTA (Konkurso „LAZIOSound“ Grand Prix laureatai)

 

Jums gali būti įdomu:

KONCERTŲ KALENDORIUS
EL. PARDUOTUVĖ
PALIESIAUS KLINIKA