Įvyko Viktoro Paukštelio koncertas

Dalinamės Joninių ir Viktoro Paukštelio koncerto akimirkomis, už kurių įamžinimą dėkojame Algiui Jakštui ir žurnalisto Valdo Puteikio koncerto atsiliepimu:
 
„Joninių vakaras (o paskui, žinoma, ir rytas :)) su Viktoro Paukštelio fortepijoniniu rečitaliu ir jo mini paroda Paliesiaus dvare. Nors atkaklus gylys mėgino iš piršto nusiurbti pianistui kraują ir akimirkai sutrikdė taktą, kol buvo nudaužtas, tačiau leisgyvis, vis dar ant grindų spurdantis vabzdys koncertui suteikė hepeningo atmosferos :).
 
Jau nuo rudens nebuvau klausęsis Viktoro skambinimo: po jo praeitą sezoną įspūdingai atliktos Franzo Liszto Sonatos h-moll, atrodė, jau niekas nebegali taip stipriai ištaškyti emocijų. Joninių koncertas stebino kitaip: itin savita L. van Beethoveno „Mėnesienos sonatos“ interpretacija (iki skausmo pažįstamas kūrinys, regis, ką dar su juo galima padaryti – o, pasirodo, galima!), aistringais Césario Francko „Preliudas. Choralas. Fuga“ pasažais, kiek aštrokai „paimtomis“ Roberto Schumanno „Vaikų scenomis“ ir, žinoma, elegantiškai nuskraidinta W. A. Mozarto fortepijonine Sonata Nr. 5.
 
Po koncerto gimtadienį šventusios Paliesiaus dvaro ekonomės Birutės (nepaprasta, reto nuoširdumo asmenybė!) užrodytas šalia Krikonių kaimo pakelėje trykštantis šaltinis buvo tai, ko labiausiai reikėjo karštą vakarą :)“
KONCERTŲ KALENDORIUS