Įvyko Izraelio pianistės Irena Friedland koncertas

Penktadienį Paliesiaus dvare įvyko Izraelio pianistės Irena Friedland koncertas, kuriame skambėjo Čiurlionio muzika.

Žydų bendruomenė Lietuvoje savo „Facebook“ paskyroje pasidalino koncerto įspūdžiais: „Esam labai dėkingi Paliesiaus dvarui už galimybę pasiklausyti nuostabios pianistės iš Izraelio Irenos Friedland koncerto, kurio metu ji ne tik jautriai ir su meile atliko M. K. Čiurlionio kūrinius, bet ir papasakojo daug įdomių faktų iš kūrybinės šio kompozitoriaus/dailininko, biografijos, atskleidė jo sąsajas su kitais, jį įkvėpusiais arba jo įkvėptais, kūrėjais – Hokusai, N. Rerichu ir kt. Išėjome ne tik dvasiškai praturtėję, bet ir papildę žinių bagažą apie šį Lietuvos šviesuolį, o Mielagėnų bažnyčios klebonas Marijonas Savickas, įteikęs pianistei puokštę raudonų rožių, pasakė, kad savo grojimu ji labiau liudija Dievo buvimą negu jo pamokslai.

Paliesiaus dvaro koncertų salė – unikali, o instrumentas – nuostabus, teikiantis džiaugsmo ir atlikėjams, ir publikai. Būtinai vėl čia sugrįšime.“ Už nuotraukas dėkojame Algiui Jakštui.

Penktadienį Paliesiaus dvare įvyko Izraelio pianistės Irena Friedland koncertas, kuriame skambėjo Čiurlionio muzika. Žydų bendruomenė Lietuvoje savo „Facebook“ paskyroje pasidalino koncerto įspūdžiais:

„Esam labai dėkingi Paliesiaus dvarui už galimybę pasiklausyti nuostabios pianistės iš Izraelio Irenos Friedland koncerto, kurio metu ji ne tik jautriai ir su meile atliko M. K. Čiurlionio kūrinius, bet ir papasakojo daug įdomių faktų iš kūrybinės šio kompozitoriaus/dailininko, biografijos, atskleidė jo sąsajas su kitais, jį įkvėpusiais arba jo įkvėptais, kūrėjais – Hokusai, N. Rerichu ir kt. Išėjome ne tik dvasiškai praturtėję, bet ir papildę žinių bagažą apie šį Lietuvos šviesuolį, o Mielagėnų bažnyčios klebonas Marijonas Savickas, įteikęs pianistei puokštę raudonų rožių, pasakė, kad savo grojimu ji labiau liudija Dievo buvimą negu jo pamokslai.
 
Paliesiaus dvaro koncertų salė – unikali, o instrumentas – nuostabus, teikiantis džiaugsmo ir atlikėjams, ir publikai. Būtinai vėl čia sugrįšime.“ Už nuotraukas dėkojame Algiui Jakštui.

 

KONCERTŲ KALENDORIUS