Įvyko Gabrieliaus Aleknos ir Modesto Sedlevičiaus koncertas „Poetų meilė“

Dalinamės savaitgalio akimirkomis, bei žymaus žurnalisto Valdo Puteikio koncerto metu patirtais įspūdžiais, bei linkime nuostabios savaitės:
„Reto turtingumo dvi valandas Paliesiaus dvare trukusi koncerto „Poetų meilė“ programa ir krištolinis baritonas, tolygus, švarus, sklindantis taip lengvai, be papildomų fizinių ir psichologinių pastangų, kad, regis, ne dainuojama, o išraiškingai kalbamasi, tačiau koks galingas, – štai tokia Vokietijos operose dainuojančio Modestas Sedlevičius vokalo meistrystė. Nuo R. Schumanno, G. Fauré, S. Rachmaninovo dainų, P. Tosti serenadų iki… neapeinant ir mūsiškio J. Gruodžio su „Ugniaspalvėmis aguonėlėmis“ ar „Alyvomis“… O kur dar mimikos darbas ir labai organiškas flirtas su publika?
Modestui akompanavęs pianistas iš Niujorko Gabrielius Alekna iš pradžių atrodė itin introvertiškas, tiesa, nepraradęs aukšto savivertės jausmo; jis idealiai talkino ir jautė sinerginį ryšį ir su solistu, ir su publika. O labiausiai Gabrielius atsiskleidė, atsikratė vos vos juntamo susikaustymo ir pagavo savo stichiją, skambindamas Bélos Bartóko vengrų liaudies dainas. Buvo super! „
KONCERTŲ KALENDORIUS