Grąžinimo sąlygos

Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti teise atsisakyti https://koncertai.paliesiausdvaras.lt/ bei https://paliesiausdvaras.lt/parduotuve/ sudarytos pirkimo–pardavimo sutarties ir grąžinti užsakytas ir nusipirktas prekes (išskyrus kepinius), turi apie tai aiškiai informuoti Pardavėją paštu arba el. paštu per 14 dienų nuo prekių perdavimo Pirkėjui dienos ir ne vėliau kaip per 7 (septynias) dienas nuo Pardavėjo informavimo apie sutarties atsisakymą dienos, perduoti Pardavėjui prekes nustatyta tvarka.

Pirkėjas gali pasinaudoti pavyzdine sutarties atsisakymo forma 2014 m. balandžio 30 d. patvirtinta Lietuvos Respublikos teisingumo ministro įsakymu Nr. 1R-154 ir ją galima rasti https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/dad7f330d05511e3a8ded1a0f5aff0a9.

Jei Pirkėjas atsisako prekės pirkimo–pardavimo sutarties ir grąžina prekes (išskyrus kepinius), sumokėta pinigų suma Pirkėjui grąžinama:

  • jeigu už prekes Pirkėjas atsiskaitė išankstiniu bankiniu pavedimu arba per Pirkėjo naudojamą elektroninės bankininkystės sistemą, pinigai grąžinami pervedant sumokėtą sumą į Pirkėjo (mokėtojo už prekes) sąskaitą, per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekių grąžinimo dienos;

Grąžinamas ar keičiamas kokybiškas prekes (išskyrus kepinius), Pirkėjas privalo grąžinti Pardavėjui originalioje ir nepažeistoje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kaip gavo Pirkėjas, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą, instrukciją ir garantinį taloną (jei tokie buvo pateikti kartu su preke). Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės (išskyrus kepinius), negali būti naudotos, privalo būti nesugadintos ir nepraradusio prekinės išvaizdos (nenuplėštos apsauginės plėvelės, nenuimtos ir/ar nepažeistos etiketės). Kai prekė grąžinama (išskyrus kepinius) Pardavėjui, už jos supakavimą ir sukomplektavimą yra atsakingas Pirkėjas. Jeigu prekė (išskyrus kepinius) yra sugadinta, nepilnos komplektacijos,  netvarkinga, nėra tinkamai supakuota ar yra panaudota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės ir negrąžinti Pirkėjui už prekę sumokėtų pinigų.

Pirkėjas prekes (išskyrus kepinius) perduoda (grąžina):

  • Pirkėjas grąžina prekes (išskyrus kepinius) Pardavėjui paštu ar pasinaudojat siuntų kompanijos paslaugomis, tokiu atveju prekių grąžinimo sąlygomis derinamos individualiai el. paštu koncertai@paliesiausdvaras.lt arba info@paliesiausdvaras.lt arba tel. Nr. +370 626 82 760

Ar galima grąžinti bilietus? 

  • Bilietus grąžinti galima tik tuo atveju, jei renginys buvo atšauktas ar pasikeitė pasirodymo data ar vieta, bei renginio organizatoriaus sutikimu.
  • bilietai grąžinami susisiekus su renginio organizatoriumi el. paštu koncertai@paliesiausdvaras.lt.
  • Pinigai už bilietus išskirtiniais atvejais gali būti grąžinami, jei bilietų platintojui renginio organizatorius suteikia tokį įgaliojimą (iškilus nesklandumams/atsiradus pretenzijoms kreipkitės į renginio administratorių).
  • Kilus klausimams dėl bilietų grąžinimo, susisiekite su Paliesiaus dvaro klientų aptarnavimo centru, telefonu +370 626 82 760 (darbo valandomis).

Norite bilietų grąžinimo į atšauktą ar neįvykusį koncertą?

  • Visą informaciją apie atšauktus ar nukeltus renginius galite rasti svetainėje www.paliesiausdvaras.lt;
  • Jeigu kyla nesklandumų grąžinant bilietus, rašykite mums el. paštu koncertai@paliesiausdvaras.lt, nurodydami savo bilietų numerį (-ius), vardą, pavardę ir banko sąskaitos numerį. Pinigus už bilietus grąžinsime į jūsų nurodytą banko sąskaitą per 7 darbo dienas nuo duomenų pateikimo.

Netinkamos kokybės prekės (išskyrus kepinius) keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis prekių įsigijimo metu galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.