Dmitrijaus Levkovičiaus koncertas „Goldbergo variacijos“ Paliesiaus dvare – jau šį sekmadienį, balandžio 2 d.!

Fortepijono meno Dmitrijus Levkovičius mokėsi pas legendinį armėnų pianistą Sergejų Babajaną, kompoziciją studijavo „Curtis“ muzikos institute JAV. D. Levkovičius laimėjo daugiau kaip 20 tarptautinių konkursų, pelnė publikos ir specialiuosius prizus.

Pianistas yra atlikęs daugiau kaip 30 skirtingų fortepijoninių koncertų su tokiais orkestrais kaip Klivlendo orkestras, Kinijos nacionalinis, Drezdeno filharmonijos, Gulbenkiano, Frankfurto HR radijo, Mariinsky, Slovakijos filharmonijos ir Jutos simfoninis orkestras. Jis koncertavo Frankfurto „Alte Oper“ didžiosiose salėse, Pekino nacionaliniame scenos menų centre, Berlyno filharmonijoje, Gulbenkiano fonde, Maskvos konservatorijoje, Eliziejaus laukų teatre, Varšuvos filharmonijoje, taip pat Marijos teatro koncertų salėje ir „Carnegie Hall“ salėje. Atlikėjo pasirodymai giriami už „neeilinį meninį išprusimą“ (vokiečių dienraštis „Frankfurter Allgemeine Zeitung“) ir „muzikos supratimą, toli lenkiantį daugumą jo bendraamžių“ („American Record Guide“).

Balandžio 2 d. Paliesiaus dvare D. Levkovičius atliks vieną sudėtingiausių ir įžymiausių kūrinių: J. S. Bacho „Goldbergo variacijas“, taip pat kitų kompozitorių kūrinius. Labai kviečiame!

 

Plačiau apie koncertą: 04.02 | Goldbergo variacijos: Dmitri Levkovich (fortepijonas, Ukraina / Kanada)

 

Jums gali būti įdomu:

KONCERTŲ KALENDORIUS
EL. PARDUOTUVĖ
PALIESIAUS KLINIKA