Aktyvus laisvalaikis

Paliesiaus dvaro aplinkos išskirtinumas – ramybės ir gamtos harmonija.

Senasis dvaro parkas su čia augančiais klevais, uosiais, tuopomis, liepomis mena kelis šimtus metų, o jo puošmena – saugomas botaninis gamtos paveldo objektas – 25 m aukščio Paliesiaus ąžuolas. Tikra parko puošmena – natūraliai trykštančių vandenų fontanas, kurio skulptūra sukurta garsaus suomių skulptoriaus Jari Mannisto. Nuolat čiurlenantis vanduo tarsi įrėmina nepakartojamo grožio gamtos kūrinį – didingąjį dvaro parką.

Paliesiaus dvaras – tai puiki erdvė tiek aktyviam tiek ramesniam poilsiui ar sveikatos savaitgalis būsimoms aktyvioms mamytėms. Patirkite judėjimo džiaugsmą ar gaivesnį gyvenimo gurkšnį, pasirinkdami vieną iš turiningo laisvalaikio praleidimo būdų. O gal Jūs tiesiog pageidausite pasimėgauti ramybe ir pasiklausyti, ką šnabžda senojo parko  medžiai…

Parkas vilioja pasivaikščioti ir savo patogia vaikščiojimo takams skirta specialia danga. Pasivaikščiojimo takai yra skirtingo ilgio, todėl kiekvienas gali pasirinkti atstumą pagal savo jėgas. Bendras pasivaikščiojimui skirtų takų ilgis parke – apie 1250 metrų. Pavargę galėsite pailsėti parke įrengtose poilsio vietose.

Šalia dvaro plytinčiame miške įrengti įvairaus atstumo (8 km, 5 km ir 2,3 km) Sveikatingumo takai su nuorodomis. Tereikia pasirinkti norimą maršrutą ir įveikti jį pagal nuorodas arba naudojantis orientavimosi žemėlapiu. Žiemą šie takai virsta puikiomis slidžių trasomis.

Pas mus galite mėgautis pasivažinėjimu dviračiais, leistis į žygį šiaurietiško ėjimo lazdomis , išbandyti jėgas pažintiniame sveikatingumo take ar pasirinkti Paliesiaus dvaro siūlomą sveikatingumo programą AKTYVI DIENA. Tai pilna įspūdžių diena ir gerai praleistas laikas su draugais, artimaisiais ar bendradarbiais. Parengėme programą mažesnėms – 10 ir 20 arba didesnei nei 40 žmonių grupei. Fizinis krūvis, organizmo stebėsena, pažintis su dvaru… Jums tereikia neužmiršti pasiimti aktyviam poilsiui tinkamą aprangą bei avalynę, o mūsų patyrę sporto specialistai, medikai bei dvaro darbuotojai sukurs neišdildomų įspūdžių dieną.

Sveikatinimo programa AKTYVI DIENA