(Lt) Aktyvus laisvalaikis

«]

 

artisokas

Paliesiaus dvaras kviečia ir skatina lankytojus prisiminti judėjimo džiaugsmą — dvare sudarytos puikios sąlygos akvyviam poilsiui! Galite mėgautis pasivažinėjimu dviračiais, leistis į žygį šiaurietiško ėjimo lazdomis, dvaro parke galima ne tik mėgautis ramybe, bet ir aktyviai mankštintis. Parke nutiesti vaikščiojimo takai su specialia danga. Jie skirtingo ilgio, todėl kiekvienas gali pasirinkti atstumą pagal savo jėgas. Bendras pasivaikščiojimui skirtų takų ilgis parke – apie 1250 metrų. Pakeliui įrengtos poilsio vietos.

Šalia dvaro plytinčiame miške įrengta 10 km pasivaikščiojimo takų su atstumų nuorodomis. Žiemą čia įrengiamos slidžių trasos. Tereikia pasirinkti maršrutą: numatyti trys skirtingo ilgio ratai, kuriuos galima įveikti naudojantis orientavimosi žemėlapiu.

Orientavimosi varžybos — aktyvus laisvalaikis kitaip! Šalia dvaro esančiame miške gali būti rengiamos dieninės arba naktinės orientavimosi varžybos. Tai puiki pramoga tiek draugų ratui, tiek verslo grupei ar partneriams — komandos formavimui, artimesniam pabendravimui, atsiplaidavimui. Suteiksime visas reikiamas priemones bei pasirūpinsime organizaciniais klausimais — Jums reikės tik dalyvauti! Atsižvelgiant į tai, kad ši paslauga yra labai individualizuota ir pritaikyta būtent Jūsų kompanijai — susisiekite su mumis dėl Jūsų poreikius atitinkančios kainos!