TINKLAPIS ATNAUJINAMAS

ARTIMIAUSI KONCERTAI

+370 626 82760
info@paliesiausdvaras.lt
Dvaro g. 7, Paliesiaus kaimas, Mielagėnų seniūnija, Ignalinos raj.

Restoranas

Paliesiaus dvaro restorane maistas ruošiamas laikantis natūralumo principų, visada šviežias, siekiame naudoti aplinkinių ūkių produktus. Ruošiame pietus, išskirtines vakarienes, maitinimą verslo renginiams. Terasoje kviečiame prisėsti puodeliui arbatos su šiltomis Paliesiaus dvaro bandelėmis. Apie planuojamą apsilankymą prašome pranešti iš anksto tel.: +370 626 82 760.

 Daugiau fotografijų rasite čia. 

PALIESIAUS DVARO VIRTUVĖ – TIKRIEMS GURMANAMS

Jeigu senokai buvote Paliesiaus dvare, atvykę būsite maloniai nustebinti – restorano meniu pasipildė ypatingais patiekalais, galėsite rinktis (užsakykite iš anksto tel. 8 626 82 760 arba info@paliesiausdvaras.lt) ir tradicinių patiekalų, ir tik aukštaičių virtuvės valgių, ir iš specialių pagal dvaro receptus sukurtų patiekalų.

Pirmiausia, rekomenduojame paragauti JAUČIO ŽANDŲ. Būtent šis patiekalas pasižymi savo minkštumu, sultingumu ir aromatingumu. Jaučio žandai gaminami net penkias valandas! Patiekalas pateikiamas su krosnyje keptais burokėliais, kurie atgauna savo pozicijas ir labai tinkami prie tamsiai raudonos jautienos mėsos.

Paliesiaus dvaro virtuvė supažindins Jus ir su Aukštaitijos senaisiais patiekalais, kurių tiesiog būtina paragauti svečiuojantis šiame regione. Pajausite visus miškų ir laukų aromatus pasirinkę ruginės duonos sriubą su džiovintais baravykais. Netikėta – sriuba patiekiama su šaltomis bulvėmis! O aukštaitiški lietiniai, gaminami su išrūgomis ir patiekiami su bulvių košės, spirgučių bei grietinės dažiniais, nepaliks abejingo nė vieno – ypatingas skonis ir patiekalo autentiškumas liks ilgai atmintyje.