Kepinių pristatymas

Jums pirmiesiems pristatome kvapniąją naujieną – Paliesiaus dvaro kepiniai tiesiai ant Jūsų stalo! Kviečiame susipažinti ir paragauti Paliesiaus dvaro bandelių su rabarbarų ir obuolių arba cinamonų įdaru, traškios duonelės, ruginės duonos su rugių grūdais ir linų sėmenimis. Artėjančias žiemos šventes primins purus pyragas su citrinų cukatais.

Paliesiaus dvaro kepiniams naudojami malūne sumalti rugių ir kviečių miltai, kurie yra nekaitinti ir nebalinti. Kepinių tešlos sudėtyje nenaudojami kiaušiniai, naudojamas tikras grietinėlės sviestas, nenaudojami sintetiniai priedai. Su kepinių sudėtimi galite susipažiti čia. Bandelėse naudojami cinamonas ir kardamonas – prieskoniai karaliai, nuo kurių aromato šypsositės net pačiomis žvarbiausiomis rudens popietėmis. Pyragas su citrinų cukatais gali būti ne tik puikus gardėsis prie kavos puodelio, bet ir stalo puošmena asmeninių švenčių metu, o taip pat ir saldi verslo dovana.

Tai puiki galimybė mėgautis ne tik saldžiomis popietėmis prie darbo stalo, bet ir galimybė pradžiuginti artimuosius namuose, draugus, o gal pridėti saldžią staigmeną prie Kalėdinės dovanėlės. Paliesiaus dvaro Kalėdinis pyraga arba kepinių rinkinys gali būti ir šilta bei jauki verslo dovana. Užsakydami galite pasirinkti norimo dydžio gaminius – duona gali būti 1 kg arba ½ kg kepaliukais, bandelės po 80 arba 50 gramų. Kepinių kainos.

Dėl papildomos informacijos bei užsakymų prašome kreiptis el. paštu info@paliesiausdvaras.lt arba telefonu +370 (610) 44226 (Birutė) bei +370 626 15126 (Sigita).