TINKLAPIS ATNAUJINAMAS

ARTIMIAUSI KONCERTAI

+370 626 82760
info@paliesiausdvaras.lt
Dvaro g. 7, Paliesiaus kaimas, Mielagėnų seniūnija, Ignalinos raj.

Aktyvus laisvalaikis

 

artisokas

Paliesiaus dvaras kviečia ir skatina lankytojus prisiminti judėjimo džiaugsmą – dvare sudarytos puikios sąlygos aktyviam poilsiui! Galite mėgautis pasivažinėjimu dviračiais, leistis į žygį šiaurietiško ėjimo lazdomis, dvaro parke galima ne tik mėgautis ramybe, bet ir aktyviai mankštintis.

Su draugais, artimaisiais ar bendradarbiais galite rinktis pilną įspūdžių SVEIKATINIMO PROGRAMĄ – dvare praleisite aktyvaus poilsio dieną.

Parke nutiesti vaikščiojimo takai su specialia danga. Jie skirtingo ilgio, todėl kiekvienas gali pasirinkti atstumą pagal savo jėgas. Bendras pasivaikščiojimui skirtų takų ilgis parke – apie 1250 metrų. Pakeliui įrengtos poilsio vietos.

Šalia dvaro plytinčiame miške įrengta 10 km pasivaikščiojimo takų su atstumų nuorodomis. Žiemą čia įrengiamos slidžių trasos. Tereikia pasirinkti maršrutą: numatyti trys skirtingo ilgio ratai, kuriuos galima įveikti naudojantis orientavimosi žemėlapiu.

Orientavimosi varžybos – aktyvus laisvalaikis kitaip! Šalia dvaro esančiame miške gali būti rengiamos dieninės arba naktinės orientavimosi varžybos. Tai puiki pramoga tiek draugų ratui, tiek verslo grupei ar partneriams – komandos formavimui, artimesniam pabendravimui, atsipalaidavimui. Suteiksime visas reikiamas priemones bei pasirūpinsime organizaciniais klausimais – Jums reikės tik dalyvauti! Atsižvelgiant į tai, kad ši paslauga yra labai individualizuota ir pritaikyta būtent Jūsų kompanijai – susisiekite su mumis dėl Jūsų poreikius atitinkančios kainos!