News and events

 

artisokas

Concert Hall PASAGA!

April – May – June

April

MayJune

 

artisokas

Concert Hall PASAGA!

01repertuaras

artisokas

Concert Hall PASAGA

THE CONCERTS THIS YEAR

26 November 2016 at 02:00 p.m

The concert program „Music of Shakespeare Times“

The international ensemble of the early music Canto Fiorito (artistic director Rodrigo Calveyra)

Ticket price € 8

Plakatas_Paliesiaus

2 December 2016 at 06:00 p.m.

The Duo „Jazz by Two“

By Marija Baranauskaitė (vocal, keyboards) and Anna Polukord (vocal, guitar)

Ticket price € 6

jazzbytwo_pd_2b

11 December 2016 at 02:00 p.m.

By Victor Paukstelis (grand piano)

The recital of dancing paintings

Audiovisual compatibility, music and „dancing“ paintings, the chime of grand piano sounds as well as charming animation

Ticket price € 10

victor_pd_web

We kindly invite you to dinner after the concerts, the price for one person is € 12. Please book your tickets and dinner in advance. You can do it by e-mailing us to info@paliesiausdvaras.lt or by calling +370 626 82 760.

artisokas

Koncertų salė PASAGA

Lapkričio 19 d. (šeštadienis) 14 val.

FORTEPIJONINIO KVARTETO MENAS

Karolina Beinarytė–Palekauskienė (smuikas), Jurgis Juozapaitis (altas), Saulius Bartulis (violončelė), Gabrielius Alekna (fortepijonas)

alekna_pd

Programoje: Wolfgang Amadeus Mozart, Gabriel Fauré kūriniai fortepijoniniam kvartetui ir Claude Debussy kūriniai fortepijonui solo.

Bilieto kaina – 10 Eur

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur. Bilietus ir vakarienę būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Apie programą ir atlikėjus

Garsaus lietuvių pianisto Gabrieliaus Aleknos sugrįžimai iš JAV į gamtinę dažniausiai palydimi nuostabių koncertų. Šį kartą Gabrielių ir jo kolegas Karoliną Beinarytę–Palekauskienę (smuikas), Jurgį Juozapaitį (altas) ir Saulių Bartulį (violončelė) sutiksime ir Paliesiaus dvare – jau šį šeštadienį, lapkričio 19-ąją, koncertų salėje PASAGA turėsime progos mėgautis jų atliekamos muzikos.

Į fortepijoninį kvartetą susibūrę Kauno styginių kvarteto pirmasis smuikas K. Beinarytė–Palekauskienė ir violončelistas S. Bartulis, Lietuvos kamerinio orkestro altų koncertmeisteris vilnietis J. Juozapaitis (altas) ir dabar JAV gyvenantis pianistas G. Alekna parengė programą, kuri sulaukė itin palankaus vertinimo.Beje, šio kvarteto susikūrimo iniciatoriumi yra G. Alekna.

Proga paklausyti fortepijoninio kvarteto

Vasarą vykusiame Pažaislio muzikos festivalyje (beje, šis festivalis šiemet buvo ir Paliesiaus dvaro svečias) pasirodęs kvartetas nudžiugino tokiu profesionalų sambūriu. KTU profesorius pianistas Darius Kučinskas po koncerto savaitraštyje „7 meno dienos“ rašė: „Lietuvoje ne taip dažnai galima pasiklausyti gero fortepijoninio kvarteto. Priežastis labai paprasta – visi pianistai nori būti žymiais solistais, arba, jei nepavyksta, siekia bent pritarti žymiems vokalistams. O kamerinės muzikos tradicija, jungianti daugiau nei tris gerus muzikantus, tarp kurių būtų ir pianistas, Lietuvoje nėra tokia jau tvirta, kokia galėtų būti. Dėl to mes lyg prarandame (labai retai turime progą pasiklausyti koncertuose) nemažai nuostabių kūrinių, parašytų fortepijoniniams kvartetui, kvintetui ar dar didesnės sudėties kameriniams ansambliams, kuriuose būtinai skambėtų ir fortepijonas.“

Jautrus instrumentų „pokalbis“

Muzikologė Eugenija Žakienė „Nemune“ apie kvartetą ir jo atliktą programą rašė:„Koncerte skambėjo du skirtingai surežisuoti ir išjausti kūriniai. Atlikdami W. A. Mozarto kvartetą su beveik bethoveniškai dramatiška pirmąja dalimi ir žaismingu finaliniu rondo, keturi muzikai buvo lygiaverčiai partneriai. Jie itin jautriai perteikė visus instrumentų „pokalbius“, intonacinius mainus ir harmoninius kontrastus. Kitame opuse fortepijonas akivaizdžiai vyravo – Pirmąjį G. Faure kvartetą būtų galima prilyginti fortepijoniniam koncertui su styginiais. Į klausytojų širdis tiesiog įsiliejo lavina stiprios, harmoningos muzikos – anot autoriaus amžininko, „tokios aiškios, tokios tyros, tokios prancūziškos ir tokios žmogiškos“…

Tad šeštadienį turime progos patys išgirsti, kartu su atlikėjais išjausti kiekvieną muzikos akordą.

Kartu turėsite puikią progą vėl apsilankyti Paliesiaus dvare, o pirmą kartą atvykusiųjų laukia dvigubi malonumai – puiki muzika ir nuostabus istorija dvelkiantis jaukus dvaras.

artisokas

Koncertų salė PASAGA

2016 m. lapkričio 11 d. 19.00 val.

Mostly opera/ Daugiausia opera

Klasikinės muzikos duetas „AnMira Duo“

Anton Abanovič (fleita) ir Maria Mirovskaja (fortepijonas)

Programoje – mėgstamiausia klasika: Verdi, Mozart, Bizet, Tchaikovsky.

anMiraDuo

Bilieto kaina – 8 Eur

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur. Bilietus ir vakarienę būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Plačiau su duetu ir atlikėjais galite susipažinti ansamblio svetainėje, o įrašų galite paklausyti čia.

artisokas

Koncertų salė PASAGA

Lapkričio 6 d. 14 val.

jaunamuzika2b

Choro JAUNA MUZIKA koncertas

Vadovas – Vaclovas Augustinas

APLODISMENTAI

2016 metų koncertinio sezono TOP 10

Programoje: amerikiečio Eric Whitacre, latvių Eriks Ešenvalds, Valds Pūce, choro vadovo Vaclovo Augustino ir kt. kūriniai.

Kviečiame po koncerto papietauti, kaina asmeniui – 12 Eur. Bilietus ir pietus reikia užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Apie chorą

Vilniaus miesto savivaldybės choras „Jauna muzika“ – vienas ryškiausių ir pajėgiausių vokalinių kolektyvų Lietuvoje, įkurtas 1989 m. Profesionalaus kamerinio choro repertuarą sudaro visų epochų meistrų partitūros chorui a cappella, vokalinės-instrumentinės muzikos šedevrai ir premjeros, šiuolaikiniai užsienio ir lietuvių kompozitorių kūriniai. Choro meno vadovas ir dirigentas – Vaclovas Augustinas, nusipelnęs ir populiariosios, ir akademinės Lietuvos muzikos pasaulyje, 2010 m. buvo apdovanotas Nacionaline kultūros ir meno premija. „Jauna muzika“ kasmet surengia per 60 koncertų savo šalyje ir užsienyje. Diriguojant žymiems Europos ir pasaulio dirigentams, chorui yra tekę koncertuoti daugelio Europos šalių svarbiausiose muzikinėse salėse, Šanchajaus didžiojoje operoje Kinijoje, po keletą kartų Japonijoje ir Izraelyje. Surengti koncertai su Šv. Kristoforo bei Lietuvos kameriniais orkestrais, Kauno miesto simfoniniu orkestru, Berlyno kameriniu orkestru bei su visais pagrindiniais Izraelio orkestrais.

„Jauna muzika“ – tarptautinės choro muzikos federacijos narė. Kolektyvas taip pat yra reikšmingų projektų, tokių kaip choro muzikos dainavimo ir interpretavimo kursai (nuo 1995 m.), jaunųjų kompozitorių konkursas „Vox juventutis” (nuo 2008 m.) ir kt., iniciatorius. „Jauna muzika“ yra pelniusi GRAND PRIX EUROPEO (1993 m.), „AUKSINIO DISKO“ (2002 m.), „Vilniaus garso“ (2003 m.) premijas, laimėjusi pirmąsias vietas ir 6 didžiuosius prizus 15 tarptautinių chorų konkursų. Choro atliekama muzika šiuo metu įrašyta 19-oje kompaktinių plokštelių

artisokas

Koncertų salė PASAGA

2016 m. spalio 29 d. 14 val.

mdp_pd_web-np

MAGIŠKŲ DUETŲ PUOKŠTĖ

Vokalinis duetas „Cantus Coronatus“

Simona Liamo (sopranas), Nora Petročenko (mecosopranas)

Koncertmeisterė – Birutė Asevičiūtė

Programoje: C. Monteverdi, A. Vivaldi, H. Purcell, G. F. Händel, J. S. Bach, J. Haydn, W. A. Mozart kūriniai.

Bilieto kaina – 8 Eur

Vokalinis duetas „Cantus Coronatus“ – tai dviejų ypatingą dėmesį Baroko epochos muzikos repertuarui skiriančių Lietuvos atlikėjų Simonos Liamo (sopranas) ir Noros Petročenko (mecosopranas) naujas kūrybinis impulsas. Programoje „Magiška duetų puokštė“ dainininkės apjungia retai Lietuvoje skambančius C. Monteverdi, A. Vivaldi, H. Purcell‘o, G. F. Händelio, J. S. Bacho duetus ir arijas iš oratorijų, operų bei kantatų, praskaidrindamos ją ir klasicizmo genijų J. Haydno bei W. A. Mozarto kūriniais.

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur. Bilietus ir vakarienę būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

artisokas

Koncertų salėje PASAGA

zlabys2_pd_a2Spalio 28 d. 19.00 val. koncertuoja Andrius Žlabys

Paliesiaus dvaro koncertų salėje PASAGA – vėl didžiulė šventė: spalio 28-ąją čia koncertuoja pianistas Andrius Žlabys (JAV/Lietuva), kuris Lietuvoje, gimtinėje, turi didžiulį savo talento gerbėjų būrį. Kuomet A. Žlabys atvyksta koncertuoti į Lietuvą, jis visuomet nudžiugina ir Paliesiaus dvare susirinkti pamėgusius muzikos mylėtojus – fortepijono garsai paskinda koncertų salėje PASAGA, virtuoziškasis atlikėjas, pelnęs tarptautinį pripažinimą ir laikomas vienu žymiausių šiuolaikinių Lietuvos pianistų, dovanoja klausytojams nepakartojamų emocijų.

Šį kartą koncerto programoje – J. S. Bach, L.V. Beethoven, S. Prokofiev kūriniai.

Bilieto kaina – 10 Eur.

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur. Būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

artisokas

Paliesiaus dvaras kviečia

Koncertų salėje PASAGA

Spalio 5 d. 17.00 val.

Gražiausi muzikos žiedai – mūsų Mokytojams

Pianistės prof. Birutės Vainiūnaitės rečitalis

Skambės Edward Grieg, Ferenc Liszt, Claude Debussy ir Olivier Messiaen kūriniai.

B.Vainiunatites-Ca

KONCERTAS NEMOKAMAS, tai Paliesiaus dvaro ir prof. B. Vainiūnaitės dovana MOKYTOJAMS ir visiems, kurie turėjo ar turi savo MOKYTOJĄ…

Mokytojo diena – visų mūsų šventė, tad švęskime kartu.

Prieš koncertą arba po jo galite paragauti Paliesiaus dvaro svetainės patiekalų. Pietūs ar vakarienė vienam asmeniui – 12 Eur.

Apie dalyvavimą koncerte ir kitus pageidavimus būtina pranešti ir užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

artisokas

PALIESIAUS DVARO PASAGOS KONCERTŲ SALĖ

2016 m. rugsėjo 25 d. (sekmadienis) 14 val.

TEA FRANCHI (sopranas)

Le Grand Tour Italien/Didysis Italijos turas

Kelionė su Verdžio, Pučinio ir kitų XVIII–XIX a. Italijos kompozitorių muzika

Akompanuoja pianistas Linas Dužinskas

TeaFranchi_pd_b3

Bilieto kaina – 8 Eur

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur.

Būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

Tea Franchi baigė klasikines ir literatūros studijas Milano universitete, taip pat studijavo vokalą  Luca Marenzio konservatorijoje Brešoje. Dabar ji studijuoja su Akiko Nakajima (pirmasis sopranas Vienos Volksoper operos teatre) ir Yva Barthelemy (pirmasis sopranas Paryžiaus Operoje).

Tea Franchi atliko įvairius vaidmenis, tokius kaip Musetta G. Pučinio „La Boheme“ (režisierius Tolomelli), I ir II-ojo soprano partijas J. S. Bacho „Matthäuspassion“, I ir II-ojo soprano partijas J.S. Bacho „Magnificat“ ir Elisettos vaidmenį Domenico Cimarozos „Il matrimonio segreto“ (režisierius Enzo Dara).

Ji taip pat atliko pasakotojos vaidmenį I. Stravinskio “L’Histoire du Soldat” (režisierius M. Rivolta) bei skaitytojos vaidmenį “Les Chansons de Bilitis”.

Tea nuolat dalyvauja koncertinėse programose, atlieka operos arijas, yra parengusi solinių programų.

2015 metų vasarą Tea Franchi  dalyvavo “MIMF” (Metropolitan International Music Festival) Niujorke, o 2016 gegužę – Japonijos operos festivalyje “Gunma-Itakura” (Japonija).

 

artisokas

Rugsėjo 17 d. (šeštadienį) 14 val. Paliesiaus dvaro PASAGOS koncertų salėje

KONCERTAS

Petras Geniušas

Fortepijono rečitalis

PetrasGeniusas_pd-bBilieto kaina – 8 Eur.

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur.

Būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

Apie atlikėją

Tarp Lietuvos atlikėjų P. Geniušas išsiskiria muzikinių interesų įvairiapusiškumu ir nuolatinėmis, dažnai rizikingomis naujų išraiškos formų, nekasdieniškų muzikinių ir dvasinių potyrių paieškomis. Meistriškai įvaldęs platų klasikinių, romantinių ir šiuolaikinių kūrinių repertuarą, jis rengia rečitalius ir koncertuoja kaip solistas su simfoniniais orkestrais, įvairiais kameriniais ansambliais, solistais ir dirigentais.

Tačiau klasikinio pianisto amplua jam per siauras, todėl neretai jį galima pamatyti ant scenos akompanuojantį dramos spektakliams, baletui ir net kabaretui, dalyvaujantį džiazo ir įvairius muzikos stilius kryžminančiuose projektuose. Jis nenuilstamai plečia savo muzikinį akiratį – nuo įvairių pasaulio tautų folkloro iki avangardinės muzikos, džiazo ir elektronikos.

Grįžtamuoju ryšiu šie interesai praturtina ir Petro Geniušo klasikinio muzikavimo praktiką. Šalia išlavinto muzikinio skonio, technikos ir jautrumo garsui, tai, matyt, yra viena vertingiausių šio pianisto savybių.

Plačiau apie atlikėją čia.

artisokas

PALIESIAUS DVARO PASAGOS KONCERTŲ SALĖ

2016 m. rugsėjo 25 d. (sekmadienis) 14 val.

TEA FRANCHI (sopranas)

Le Grand Tour Italien/Didysis Italijos turas

Kelionė su Verdžio, Pučionio ir kitų XVIII–XIX a. Italijos kompozitorių muzika

Akompanuoja pianistas Linas Dužinskas

TeaFranchi_pd_b2

Bilieto kaina – 8 Eur

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur.

Būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

Tea Franchi baigė klasikines ir literatūros studijas Milano universitete, taip pat studijavo vokalą Luca Marenzio konservatorijoje Brešoje. Dabar ji studijuoja su Akiko Nakajima (pirmasis sopranas Vienos Volksoper operos teatre) ir Yva Barthelemy (pirmasis sopranas Paryžiaus Operoje).

Tea Franchi atliko įvairius vaidmenis, tokius kaip Musetta G. Pučinio „La Boheme“ (režisierius Tolomelli), I ir II-ojo soprano partijas J. S. Bacho „Matthäuspassion“, I ir II-ojo soprano partijas J.S. Bacho „Magnificat“ ir Elisettos vaidmenį Domenico Cimarozos „Il matrimonio segreto“ (režisierius Enzo Dara).

Ji taip pat atliko pasakotojos vaidmenį I. Stravinskio “L’Histoire du Soldat” (režisierius M. Rivolta) bei skaitytojos vaidmenį “Les Chansons de Bilitis”.

Tea nuolat dalyvauja koncertinėse programose, atlieka operos arijas, yra parengusi solinių programų.

2015 metų vasarą Tea Franchi dalyvavo “MIMF” (Metropolitan International Music Festival) Niujorke, o 2016 gegužę – Japonijos operos festivalyje “Gunma-Itakura” (Japonija).

 

artisokas

SPALVINGĄ RUDENĮ – PUIKI MUZIKA

Atsisveikinome su vasara. Atskubėjęs ruduo džiugins savo spalvomis, lieps prisiminti šiltus apsiaustus, atneš vėsesnius ir pritemdytus vakarus.

Paliesiaus dvaras rudeniui parengė puikią koncertinę programą, tad mėgaukimės gera muzika, jaukia dvaro aplinka.

KVIEČIAME Į RUGSĖJO MĖNESIO KONCERTUS!

I-netui Paliesiaus Dvaras 2016-09-01.cdr

artisokas

Paliesiaus dvaras kviečia!

2016 d. rugsėjo 10 d. 14 val.

Neužmirštamos akordeono melodijos

savkovas_pd

Genadijus Savkovas (akordeonas) ir draugai

Tomas Leiburas (fortepijonas)

Eugenijus Mikšys (bosine gitara)

Skambės 1930–1970 metų muzika

Bilieto kaina – 6 Eur

Rugpjūčio 10-osios, šeštadienio, popietę akordeono meistras G. Savkovas ir jo bičiuliai žada sukurti ypatingą koncerto nuotaiką, nuspalvintą tolimų laikų romantika ir mielais prisiminimais…
„1930–1970 metų muzika perteikia tų laikų atmosferą ir „gyvą“ instrumentinį skambesį. Išgirsite tango, valsą, polką, fokstrotą. Taip pat skambės ir Lotinų Amerikos melodijos (soro, samba, bossa-nova) ir džiazo stiliaus pjesės. Tikiuosi, kad klausytojus nudžiugins ir originali P. Frosini, B. Tichonovo, B.Verslerio, J. Peskovo, taip pat D. Kerno, A. K. Zobimo ir kitų autorių kūriniai, skirti akordeonui“, – taip koncerto programą pristato Genadijus Savkovas.

Linkime smagių muzikinių akimirkų!

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur. Būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

artisokas

Paliesiaus dvaro svečias – Pažaislio muzikos festivalis

^EE6DC6A71188D499A47E82944CB7D9D59C81443F9B29983C4A^pimgpsh_thumbnail_win_distr Rugpjūčio 14 d. (sekmadienį) 17 val. Paliesiaus dvare
Su meile Barbrai Streisand

08.13 sasenko-internetuiEvelina Sašenko (vokalas)

08.13 Zdanavicius-internetuiPaulius Zdanavičius (fortepijonas)
Programoje – dainos iš Barbra Streisand repertuaro

Bilieto kaina – 10 Eur. Daugiau apie koncertą ir bilietų įsigijimą žiūrėkite čia: http://www.pazaislis.lt/

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur. Būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

artisokas

KVIEČIAME Į KONCERTĄ IR PARODŲ ATIDARYMĄ

2016 m. rugpjūčio 9 d. 17 val.

PALIESIAUS PLENERO UŽDARYMAS: koncertas ir paroda

ir

NOROS RAY fotografijų paroda ENCYCLIUS

Rugpjūčio 9 d. 17 val. laukiame Jūsų Paliesiaus dvare (Ignalinos r.). Šis vakaras bus skirtas dailei, muzikai ir fotografijai.

Pirmiausia vyks Paliesiaus plenero (plenero dalyviai: Aistė Gabrielė Černiūtė, Tomas Kiauka, Vidas Poškus, Viktoras Paukštelis, Vytautas Paukštelis, Leo Ray ir Dominykas Sidorovas) uždarymas, kuriame turėsime progos ne tik pamatyti plenere sukurtus kūrinius, bet ir pasiklausyti puikios fortepijoninės muzikos koncerto: pianistai Nora Ray ir Viktoras Paukštelis atliks G. F. Haendel, D. Scarlatti, F. Chopin, A. Scriabin, S.Rachmaninoff kūrinius.

Tą patį vakarą Paliesiaus dvare bus atidaryta Noros Ray fotografijų paroda ENCYCLIUS. Tad drąsiai galime teigti, kad rugpjūčio 9-oji dvare bus tikra menų puota.

Vakaro pabaigoje vyks Vytauto Paukštelio DJ pasirodymas. Skambės atlikėjo ir kitų autorių kūriniai.

Renginys nemokamas.

Kviečiame po renginio neskubėti namo ir pasimėgauti buvimu kartu, kviečiame pabendrauti su menininkais.

Norintys po renginio dvare pavakarieniauti (asmeniui – 12 Eur) praneškite apie tai iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel.: +370 610 44 226.

plenero_pdnora-ray_pd

 

artisokas

zlabys_pd_a2

Andrius Žlabys (fortepijonas)

Liepos 15 d. (penktadienis) 19.00 val.

Koncerto programoje: G. F. Handel, C. Debussy, C. Franck

Jaunas ir talentingas pianistas Andrius Žlabys žavi savo sugebėjimu publikai perteikti pačius subtiliausius kompozitorių sumanymus, mokėjimu „prakalbinti“ pamėgtą instrumentą taip, kad juo žavėtųsi visi aplinkui.

A. Žlabys baigė mokslus Nacionalinėje Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykloje, vėliau studijas tęsė JAV, „Curtis“ muzikos institute. Dar vėliau Andrius mokėsi Cleveland muzikos institute pas garsų pianistą bei dirigentą Sergei Babayan.

Klasikinės muzikos aukštumas pasiekęs pianistas koncertavo pačiose geriausiose pasaulio koncertų salėse (Avery Fisher Hall (Lincoln Center, Niujorkas), Concertgebouw (Amsterdamas), Carnegie Hall (Niujorkas), Teatro Colón (Buenos Aires), Wigmore Hall (Londonas), The Musikverein (Viena) ir Suntory Hall (Tokijas)) su garsiais atlikėjais ir orkestrais.

Daugiau apie atlikėją

—————

Koncerto bilieto kaina – 15 Eur, senjorams, mokiniams ir studentams – 8 Eur.

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur.

Būtina išankstinė registracija el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba

arba tel.: +370 683 47 081, +370 626 82 760.

Daugiau informacijos Facebook.

artisokas

kirlikauskas_pd_a3b

LIEPOS 3 DIENĄ KONCERTUOJA DAUMANTAS KIRILAUSKAS (fortepijonas)

KONCERTAS IN C
Fortepijono rečitalis
Programoje: J. S. Bach Partita No. 2 c-moll BWV 826 ir L. van Beethoven Varijacijos Diabelli tema op. 120.

Koncerto pradžia – 18.00 val.

KONCERTAS NEMOKAMAS.

Daumantas Kirilauskas dažnai apibūdinamas kaip vienas ryškiausių, universaliausių ir produktyviausių pianistų šalyje. Jis yra Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos fortepijono katedros docentas, daugelio nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatas.

Pianisto repertuaras prasideda nuo Bacho ir Händelio ir tęsiasi iki XXI amžiaus moderniausių kompozicijų. Svarbią vietą jo repertuare užima Beethovenas. Šalia solinių kūrinių pianistas nemažai grojo kamerinėse sudėtyse su žymiais Lietuvos ir užsienio solistais, bei kolektyvais.

Pianistas koncertavo beveik visose Europos šalyse, JAV bei Kanadoje, tarp jų Mozarteum Grosser Saal, Maskvos Čaikovskio Konservatorijos, Leipcigo Gewandhaus, Schumann Haus Bonn, Vitebsko Filharmonijos, Helsinkio Temppeliauki, Nybrokajen Stockholme, Oslo Concerthus, Kölno WDR Klaus von Bismarck, Rigos The Great Guild Hall, ir kt.salėse. Nuolatinis Lietuvos Nacionalinės Filharmonijos svečias. Skambino su visais Lietuvos orkestrais bei Latvijos Sinfonietta Riga. Daugelio užsienio ir Lietuvos festivalių dalyvis, tarp jų nuolatinis Thomo Manno festivalio svečias.
Pianistas išleido 8 solinius albumus: Carl Vine Miklos Maros Piano Sonatas, 2006, Nothing But Chopin, 2008, The Old Photo Box, 2010, Iš Praeities / From The Past, 2011, Nežinia, 2011, Prokofiev Piano Sonatas Nos. 2, 7 & 9, 2013, Bach Partitas Nos. | 1 | 3 | 6 |, 2014, 9 Beethoven Piano Sonatas (3 CD’s set), 2016.

M.K. Čiurlionio menų mokyklos absolventas (1991) toliau tęsė mokslus Salzburgo Universitete Mozarteum, kurį jis baigė aukščiausiu įvertinimu, įgydamas Menų Magistro laipsnį. Jo mokytojai buvo Liucija Drąsutienė (nuo 1984 iki 1994) ir legendinis Karl-Heinz Kämmerling (nuo 1994 iki 2000).

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur.

Būtina išankstinė registracija el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

Daugiau informacijos dvaro Facebook paskyroje.

artisokas

J. S. BACHO ŠEDEVRAS – PO PALIESIAUS DVARO SKLIAUTAIS

Birželio 19 d. 16.00 val. – PRANCŪZĖS PIANISTĖS HELENE PAPADOPOULOS KONCERTAS. Skambės vienas sudėtingiausių klasikinės muzikos šedevrų – J. S Bacho Goldbergo variacijos.

Nedaugelis pianistų imasi studijuoti šį iš Arijos ir 32 variacijų sudarytą daugiasluoksnį, be galo techniškai sudėtingą kūrinį. Goldbergo variacijos – tai J. S. Bacho vienas svarbiausių ir brandžiausių gyvenimo kūrinių. Muzikinė Goldbergo variacijų kelionė prilygsta tokiems literatūros šedevrams kaip Homero „Odiseja“ ar Džeimso Džoiso „Ulisas“.

Koncerto bilieto kaina – 15 Eur, senjorams, mokiniams ir studentams – 8 Eur.

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur.

Sutaupysite registruodamiesi ir bilietus bei vakarienę užsakydami iki birželio 12 dienos – taikoma 15 proc. nuolaida.

helene_poster_web_v2

artisokas

PALIESIAUS DVARAS KVIEČIA Į PREMJERĄ

Birželio 12 d. 14.00 val. AVILIO teatro spektaklis KAUKUČIŲ NUOTYKIAI SENOJOJE GIRIOJE. Premjera! Renginys skirtas visai šeimai. Tai mitologinė pasaka šeimai pagal G. Beresnevičiaus kūrinį.

Spektaklis žaismingai ir jautriai supažindina vaikus su mūsų tautos mitologija ir jos personažais, t.y. mitologinėmis būtybėmis, dievais. G. Beresnevičius pažvelgė į mitologiją vaiko akimis.

Po spektaklio laukia smagūs fantazijos ir darbštumo išbandymai – kūrybinės dirbtuvės visai šeimai: mokysimės pasigaminti savąjį „kaukutį“ ar „naminuką“.

Bilieto kaina šeimai – 5 Eur.

Prašome iš anksto registruotis el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

avilio_poster_web

artisokas

VASARA PALIESIAUS DVARE

Susitikime!

Artimiausi mūsų renginiai:

birželio 12 d. 14.00 val. – AVILIO teatro spektaklio KAUKUČIŲ NUOTYKIAI SENOJOJE GIRIOJE premjera!

birželio 19 d. 16.00 val. – prancūzės pianistės Helene Papadopoulos koncertas. Skambės vienas sudėtingiausių klasikinės muzikos šedevrų – J. S Bacho Goldbergo variacijos.

Teiraukitės tel. +370 610 44 226, el. p. inf@paliesiausdvaras.lt

Paliesiaus dvare vasara prasideda!

Trokštame keliauti, norime ilsėtis, stygstame ramaus gamtos prieglobsčio, maga patirti naujų įspūdžių, siekiame pažinti, išgirsti, pamatyti… Vadinasi, atėjo vasara.

Paliesiaus dvaras atviras visiems vasarotojams: koncertai, ekskursijos po dvarą, gardus maistas dvaro restorane, rami nakvynė dvaro viešbutyje, sveikatingumo trasos, renginiai visai šeimai… Rinkitės. Atvykite. Mes lauksime Jūsų ir stengsimės sukurti nepakartojamų akimirkų Jums ir Jūsų artimiesiems, draugams, bičiuliams.

“]

artisokas

LAPKRIČIO mėn. koncertai

Teiraukitės el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

LAPKRICIO ABONEMENTAS copy 3

artisokas

Koncertų salė PASAGA

Lapkričio 19 d. (šeštadienis) 14 val.

FORTEPIJONINIO KVARTETO MENAS

Karolina Beinarytė–Palekauskienė (smuikas), Jurgis Juozapaitis (altas), Saulius Bartulis (violončelė), Gabrielius Alekna (fortepijonas)

alekna_pd

Programoje: Wolfgang Amadeus Mozart, Gabriel Fauré kūriniai fortepijoniniam kvartetui ir Claude Debussy kūriniai fortepijonui solo.

Bilieto kaina – 10 Eur

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur. Bilietus ir vakarienę būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Apie programą ir atlikėjus

Garsaus lietuvių pianisto Gabrieliaus Aleknos sugrįžimai iš JAV į gamtinę dažniausiai palydimi nuostabių koncertų. Šį kartą Gabrielių ir jo kolegas Karoliną Beinarytę–Palekauskienę (smuikas), Jurgį Juozapaitį (altas) ir Saulių Bartulį (violončelė) sutiksime ir Paliesiaus dvare – jau šį šeštadienį, lapkričio 19-ąją, koncertų salėje PASAGA turėsime progos mėgautis jų atliekamos muzikos.

Į fortepijoninį kvartetą susibūrę Kauno styginių kvarteto pirmasis smuikas K. Beinarytė–Palekauskienė ir violončelistas S. Bartulis, Lietuvos kamerinio orkestro altų koncertmeisteris vilnietis J. Juozapaitis (altas) ir dabar JAV gyvenantis pianistas G. Alekna parengė programą, kuri sulaukė itin palankaus vertinimo.Beje, šio kvarteto susikūrimo iniciatoriumi yra G. Alekna.

Proga paklausyti fortepijoninio kvarteto

Vasarą vykusiame Pažaislio muzikos festivalyje (beje, šis festivalis šiemet buvo ir Paliesiaus dvaro svečias) pasirodęs kvartetas nudžiugino tokiu profesionalų sambūriu. KTU profesorius pianistas Darius Kučinskas po koncerto savaitraštyje „7 meno dienos“ rašė: „Lietuvoje ne taip dažnai galima pasiklausyti gero fortepijoninio kvarteto. Priežastis labai paprasta – visi pianistai nori būti žymiais solistais, arba, jei nepavyksta, siekia bent pritarti žymiems vokalistams. O kamerinės muzikos tradicija, jungianti daugiau nei tris gerus muzikantus, tarp kurių būtų ir pianistas, Lietuvoje nėra tokia jau tvirta, kokia galėtų būti. Dėl to mes lyg prarandame (labai retai turime progą pasiklausyti koncertuose) nemažai nuostabių kūrinių, parašytų fortepijoniniams kvartetui, kvintetui ar dar didesnės sudėties kameriniams ansambliams, kuriuose būtinai skambėtų ir fortepijonas.“

Jautrus instrumentų „pokalbis“

Muzikologė Eugenija Žakienė „Nemune“ apie kvartetą ir jo atliktą programą rašė:„Koncerte skambėjo du skirtingai surežisuoti ir išjausti kūriniai. Atlikdami W. A. Mozarto kvartetą su beveik bethoveniškai dramatiška pirmąja dalimi ir žaismingu finaliniu rondo, keturi muzikai buvo lygiaverčiai partneriai. Jie itin jautriai perteikė visus instrumentų „pokalbius“, intonacinius mainus ir harmoninius kontrastus. Kitame opuse fortepijonas akivaizdžiai vyravo – Pirmąjį G. Faure kvartetą būtų galima prilyginti fortepijoniniam koncertui su styginiais. Į klausytojų širdis tiesiog įsiliejo lavina stiprios, harmoningos muzikos – anot autoriaus amžininko, „tokios aiškios, tokios tyros, tokios prancūziškos ir tokios žmogiškos“…

Tad šeštadienį turime progos patys išgirsti, kartu su atlikėjais išjausti kiekvieną muzikos akordą.

Kartu turėsite puikią progą vėl apsilankyti Paliesiaus dvare, o pirmą kartą atvykusiųjų laukia dvigubi malonumai – puiki muzika ir nuostabus istorija dvelkiantis jaukus dvaras.

artisokas

Koncertų salė PASAGA

2016 m. lapkričio 11 d. 19.00 val.

Mostly opera/ Daugiausia opera

Klasikinės muzikos duetas „AnMira Duo“

Anton Abanovič (fleita) ir Maria Mirovskaja (fortepijonas)

Programoje – mėgstamiausia klasika: Verdi, Mozart, Bizet, Tchaikovsky.

anMiraDuo

Bilieto kaina – 8 Eur

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur. Bilietus ir vakarienę būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Plačiau su duetu ir atlikėjais galite susipažinti ansamblio svetainėje, o įrašų galite paklausyti čia.

artisokas

Koncertų salė PASAGA

Lapkričio 6 d. 14 val.

jaunamuzika2b

Choro JAUNA MUZIKA koncertas

Vadovas – Vaclovas Augustinas

APLODISMENTAI

2016 metų koncertinio sezono TOP 10

Programoje: amerikiečio Eric Whitacre, latvių Eriks Ešenvalds, Valds Pūce, choro vadovo Vaclovo Augustino ir kt. kūriniai.

Kviečiame po koncerto papietauti, kaina asmeniui – 12 Eur. Bilietus ir pietus reikia užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Apie chorą

Vilniaus miesto savivaldybės choras „Jauna muzika“ – vienas ryškiausių ir pajėgiausių vokalinių kolektyvų Lietuvoje, įkurtas 1989 m. Profesionalaus kamerinio choro repertuarą sudaro visų epochų meistrų partitūros chorui a cappella, vokalinės-instrumentinės muzikos šedevrai ir premjeros, šiuolaikiniai užsienio ir lietuvių kompozitorių kūriniai. Choro meno vadovas ir dirigentas – Vaclovas Augustinas, nusipelnęs ir populiariosios, ir akademinės Lietuvos muzikos pasaulyje, 2010 m. buvo apdovanotas Nacionaline kultūros ir meno premija. „Jauna muzika“ kasmet surengia per 60 koncertų savo šalyje ir užsienyje. Diriguojant žymiems Europos ir pasaulio dirigentams, chorui yra tekę koncertuoti daugelio Europos šalių svarbiausiose muzikinėse salėse, Šanchajaus didžiojoje operoje Kinijoje, po keletą kartų Japonijoje ir Izraelyje. Surengti koncertai su Šv. Kristoforo bei Lietuvos kameriniais orkestrais, Kauno miesto simfoniniu orkestru, Berlyno kameriniu orkestru bei su visais pagrindiniais Izraelio orkestrais.

„Jauna muzika“ – tarptautinės choro muzikos federacijos narė. Kolektyvas taip pat yra reikšmingų projektų, tokių kaip choro muzikos dainavimo ir interpretavimo kursai (nuo 1995 m.), jaunųjų kompozitorių konkursas „Vox juventutis” (nuo 2008 m.) ir kt., iniciatorius. „Jauna muzika“ yra pelniusi GRAND PRIX EUROPEO (1993 m.), „AUKSINIO DISKO“ (2002 m.), „Vilniaus garso“ (2003 m.) premijas, laimėjusi pirmąsias vietas ir 6 didžiuosius prizus 15 tarptautinių chorų konkursų. Choro atliekama muzika šiuo metu įrašyta 19-oje kompaktinių plokštelių

artisokas

Koncertų salė PASAGA

2016 m. spalio 29 d. 14 val.

mdp_pd_web-np

MAGIŠKŲ DUETŲ PUOKŠTĖ

Vokalinis duetas „Cantus Coronatus“

Simona Liamo (sopranas), Nora Petročenko (mecosopranas)

Koncertmeisterė – Birutė Asevičiūtė

Programoje: C. Monteverdi, A. Vivaldi, H. Purcell, G. F. Händel, J. S. Bach, J. Haydn, W. A. Mozart kūriniai.

Bilieto kaina – 8 Eur

Vokalinis duetas „Cantus Coronatus“ – tai dviejų ypatingą dėmesį Baroko epochos muzikos repertuarui skiriančių Lietuvos atlikėjų Simonos Liamo (sopranas) ir Noros Petročenko (mecosopranas) naujas kūrybinis impulsas. Programoje „Magiška duetų puokštė“ dainininkės apjungia retai Lietuvoje skambančius C. Monteverdi, A. Vivaldi, H. Purcell‘o, G. F. Händelio, J. S. Bacho duetus ir arijas iš oratorijų, operų bei kantatų, praskaidrindamos ją ir klasicizmo genijų J. Haydno bei W. A. Mozarto kūriniais.

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur. Bilietus ir vakarienę būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

artisokas

Koncertų salėje PASAGA

zlabys2_pd_a2Spalio 28 d. 19.00 val. koncertuoja Andrius Žlabys

Paliesiaus dvaro koncertų salėje PASAGA – vėl didžiulė šventė: spalio 28-ąją čia koncertuoja pianistas Andrius Žlabys (JAV/Lietuva), kuris Lietuvoje, gimtinėje, turi didžiulį savo talento gerbėjų būrį. Kuomet A. Žlabys atvyksta koncertuoti į Lietuvą, jis visuomet nudžiugina ir Paliesiaus dvare susirinkti pamėgusius muzikos mylėtojus – fortepijono garsai paskinda koncertų salėje PASAGA, virtuoziškasis atlikėjas, pelnęs tarptautinį pripažinimą ir laikomas vienu žymiausių šiuolaikinių Lietuvos pianistų, dovanoja klausytojams nepakartojamų emocijų.

Šį kartą koncerto programoje – J. S. Bach, L.V. Beethoven, S. Prokofiev kūriniai.

Bilieto kaina – 10 Eur.

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur. Būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

artisokas

Paliesiaus dvaras kviečia

Koncertų salėje PASAGA

Spalio 5 d. 17.00 val.

Gražiausi muzikos žiedai – mūsų Mokytojams

Pianistės prof. Birutės Vainiūnaitės rečitalis

Skambės Edward Grieg, Ferenc Liszt, Claude Debussy ir Olivier Messiaen kūriniai.

B.Vainiunatites-Ca

KONCERTAS NEMOKAMAS, tai Paliesiaus dvaro ir prof. B. Vainiūnaitės dovana MOKYTOJAMS ir visiems, kurie turėjo ar turi savo MOKYTOJĄ…

Mokytojo diena – visų mūsų šventė, tad švęskime kartu.

Prieš koncertą arba po jo galite paragauti Paliesiaus dvaro svetainės patiekalų. Pietūs ar vakarienė vienam asmeniui – 12 Eur.

Apie dalyvavimą koncerte ir kitus pageidavimus būtina pranešti ir užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

artisokas

PALIESIAUS DVARO PASAGOS KONCERTŲ SALĖ

2016 m. rugsėjo 25 d. (sekmadienis) 14 val.

TEA FRANCHI (sopranas)

Le Grand Tour Italien/Didysis Italijos turas

Kelionė su Verdžio, Pučinio ir kitų XVIII–XIX a. Italijos kompozitorių muzika

Akompanuoja pianistas Linas Dužinskas

TeaFranchi_pd_b3

Bilieto kaina – 8 Eur

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur.

Būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

Tea Franchi baigė klasikines ir literatūros studijas Milano universitete, taip pat studijavo vokalą  Luca Marenzio konservatorijoje Brešoje. Dabar ji studijuoja su Akiko Nakajima (pirmasis sopranas Vienos Volksoper operos teatre) ir Yva Barthelemy (pirmasis sopranas Paryžiaus Operoje).

Tea Franchi atliko įvairius vaidmenis, tokius kaip Musetta G. Pučinio „La Boheme“ (režisierius Tolomelli), I ir II-ojo soprano partijas J. S. Bacho „Matthäuspassion“, I ir II-ojo soprano partijas J.S. Bacho „Magnificat“ ir Elisettos vaidmenį Domenico Cimarozos „Il matrimonio segreto“ (režisierius Enzo Dara).

Ji taip pat atliko pasakotojos vaidmenį I. Stravinskio “L’Histoire du Soldat” (režisierius M. Rivolta) bei skaitytojos vaidmenį “Les Chansons de Bilitis”.

Tea nuolat dalyvauja koncertinėse programose, atlieka operos arijas, yra parengusi solinių programų.

2015 metų vasarą Tea Franchi  dalyvavo “MIMF” (Metropolitan International Music Festival) Niujorke, o 2016 gegužę – Japonijos operos festivalyje “Gunma-Itakura” (Japonija).

 

artisokas

Rugsėjo 17 d. (šeštadienį) 14 val. Paliesiaus dvaro PASAGOS koncertų salėje

KONCERTAS

Petras Geniušas

Fortepijono rečitalis

PetrasGeniusas_pd-bBilieto kaina – 8 Eur.

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur.

Būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

Apie atlikėją

Tarp Lietuvos atlikėjų P. Geniušas išsiskiria muzikinių interesų įvairiapusiškumu ir nuolatinėmis, dažnai rizikingomis naujų išraiškos formų, nekasdieniškų muzikinių ir dvasinių potyrių paieškomis. Meistriškai įvaldęs platų klasikinių, romantinių ir šiuolaikinių kūrinių repertuarą, jis rengia rečitalius ir koncertuoja kaip solistas su simfoniniais orkestrais, įvairiais kameriniais ansambliais, solistais ir dirigentais.

Tačiau klasikinio pianisto amplua jam per siauras, todėl neretai jį galima pamatyti ant scenos akompanuojantį dramos spektakliams, baletui ir net kabaretui, dalyvaujantį džiazo ir įvairius muzikos stilius kryžminančiuose projektuose. Jis nenuilstamai plečia savo muzikinį akiratį – nuo įvairių pasaulio tautų folkloro iki avangardinės muzikos, džiazo ir elektronikos.

Grįžtamuoju ryšiu šie interesai praturtina ir Petro Geniušo klasikinio muzikavimo praktiką. Šalia išlavinto muzikinio skonio, technikos ir jautrumo garsui, tai, matyt, yra viena vertingiausių šio pianisto savybių.

Plačiau apie atlikėją čia.

artisokas

PALIESIAUS DVARO PASAGOS KONCERTŲ SALĖ

2016 m. rugsėjo 25 d. (sekmadienis) 14 val.

TEA FRANCHI (sopranas)

Le Grand Tour Italien/Didysis Italijos turas

Kelionė su Verdžio, Pučionio ir kitų XVIII–XIX a. Italijos kompozitorių muzika

Akompanuoja pianistas Linas Dužinskas

TeaFranchi_pd_b2

Bilieto kaina – 8 Eur

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur.

Būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

Tea Franchi baigė klasikines ir literatūros studijas Milano universitete, taip pat studijavo vokalą Luca Marenzio konservatorijoje Brešoje. Dabar ji studijuoja su Akiko Nakajima (pirmasis sopranas Vienos Volksoper operos teatre) ir Yva Barthelemy (pirmasis sopranas Paryžiaus Operoje).

Tea Franchi atliko įvairius vaidmenis, tokius kaip Musetta G. Pučinio „La Boheme“ (režisierius Tolomelli), I ir II-ojo soprano partijas J. S. Bacho „Matthäuspassion“, I ir II-ojo soprano partijas J.S. Bacho „Magnificat“ ir Elisettos vaidmenį Domenico Cimarozos „Il matrimonio segreto“ (režisierius Enzo Dara).

Ji taip pat atliko pasakotojos vaidmenį I. Stravinskio “L’Histoire du Soldat” (režisierius M. Rivolta) bei skaitytojos vaidmenį “Les Chansons de Bilitis”.

Tea nuolat dalyvauja koncertinėse programose, atlieka operos arijas, yra parengusi solinių programų.

2015 metų vasarą Tea Franchi dalyvavo “MIMF” (Metropolitan International Music Festival) Niujorke, o 2016 gegužę – Japonijos operos festivalyje “Gunma-Itakura” (Japonija).

 

artisokas

SPALVINGĄ RUDENĮ – PUIKI MUZIKA

Atsisveikinome su vasara. Atskubėjęs ruduo džiugins savo spalvomis, lieps prisiminti šiltus apsiaustus, atneš vėsesnius ir pritemdytus vakarus.

Paliesiaus dvaras rudeniui parengė puikią koncertinę programą, tad mėgaukimės gera muzika, jaukia dvaro aplinka.

KVIEČIAME Į RUGSĖJO MĖNESIO KONCERTUS!

I-netui Paliesiaus Dvaras 2016-09-01.cdr

artisokas

Paliesiaus dvaras kviečia!

2016 d. rugsėjo 10 d. 14 val.

Neužmirštamos akordeono melodijos

savkovas_pd

Genadijus Savkovas (akordeonas) ir draugai

Tomas Leiburas (fortepijonas)

Eugenijus Mikšys (bosine gitara)

Skambės 1930–1970 metų muzika

Bilieto kaina – 6 Eur

Rugpjūčio 10-osios, šeštadienio, popietę akordeono meistras G. Savkovas ir jo bičiuliai žada sukurti ypatingą koncerto nuotaiką, nuspalvintą tolimų laikų romantika ir mielais prisiminimais…
„1930–1970 metų muzika perteikia tų laikų atmosferą ir „gyvą“ instrumentinį skambesį. Išgirsite tango, valsą, polką, fokstrotą. Taip pat skambės ir Lotinų Amerikos melodijos (soro, samba, bossa-nova) ir džiazo stiliaus pjesės. Tikiuosi, kad klausytojus nudžiugins ir originali P. Frosini, B. Tichonovo, B.Verslerio, J. Peskovo, taip pat D. Kerno, A. K. Zobimo ir kitų autorių kūriniai, skirti akordeonui“, – taip koncerto programą pristato Genadijus Savkovas.

Linkime smagių muzikinių akimirkų!

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur. Būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

artisokas

Paliesiaus dvaro svečias – Pažaislio muzikos festivalis

^EE6DC6A71188D499A47E82944CB7D9D59C81443F9B29983C4A^pimgpsh_thumbnail_win_distr Rugpjūčio 14 d. (sekmadienį) 17 val. Paliesiaus dvare
Su meile Barbrai Streisand

08.13 sasenko-internetuiEvelina Sašenko (vokalas)

08.13 Zdanavicius-internetuiPaulius Zdanavičius (fortepijonas)
Programoje – dainos iš Barbra Streisand repertuaro

Bilieto kaina – 10 Eur. Daugiau apie koncertą ir bilietų įsigijimą žiūrėkite čia: http://www.pazaislis.lt/

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur. Būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

artisokas

KVIEČIAME Į KONCERTĄ IR PARODŲ ATIDARYMĄ

2016 m. rugpjūčio 9 d. 17 val.

PALIESIAUS PLENERO UŽDARYMAS: koncertas ir paroda

ir

NOROS RAY fotografijų paroda ENCYCLIUS

Rugpjūčio 9 d. 17 val. laukiame Jūsų Paliesiaus dvare (Ignalinos r.). Šis vakaras bus skirtas dailei, muzikai ir fotografijai.

Pirmiausia vyks Paliesiaus plenero (plenero dalyviai: Aistė Gabrielė Černiūtė, Tomas Kiauka, Vidas Poškus, Viktoras Paukštelis, Vytautas Paukštelis, Leo Ray ir Dominykas Sidorovas) uždarymas, kuriame turėsime progos ne tik pamatyti plenere sukurtus kūrinius, bet ir pasiklausyti puikios fortepijoninės muzikos koncerto: pianistai Nora Ray ir Viktoras Paukštelis atliks G. F. Haendel, D. Scarlatti, F. Chopin, A. Scriabin, S.Rachmaninoff kūrinius.

Tą patį vakarą Paliesiaus dvare bus atidaryta Noros Ray fotografijų paroda ENCYCLIUS. Tad drąsiai galime teigti, kad rugpjūčio 9-oji dvare bus tikra menų puota.

Vakaro pabaigoje vyks Vytauto Paukštelio DJ pasirodymas. Skambės atlikėjo ir kitų autorių kūriniai.

Renginys nemokamas.

Kviečiame po renginio neskubėti namo ir pasimėgauti buvimu kartu, kviečiame pabendrauti su menininkais.

Norintys po renginio dvare pavakarieniauti (asmeniui – 12 Eur) praneškite apie tai iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel.: +370 610 44 226.

plenero_pdnora-ray_pd

 

artisokas

zlabys_pd_a2

Andrius Žlabys (fortepijonas)

Liepos 15 d. (penktadienis) 19.00 val.

Koncerto programoje: G. F. Handel, C. Debussy, C. Franck

Jaunas ir talentingas pianistas Andrius Žlabys žavi savo sugebėjimu publikai perteikti pačius subtiliausius kompozitorių sumanymus, mokėjimu „prakalbinti“ pamėgtą instrumentą taip, kad juo žavėtųsi visi aplinkui.

A. Žlabys baigė mokslus Nacionalinėje Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykloje, vėliau studijas tęsė JAV, „Curtis“ muzikos institute. Dar vėliau Andrius mokėsi Cleveland muzikos institute pas garsų pianistą bei dirigentą Sergei Babayan.

Klasikinės muzikos aukštumas pasiekęs pianistas koncertavo pačiose geriausiose pasaulio koncertų salėse (Avery Fisher Hall (Lincoln Center, Niujorkas), Concertgebouw (Amsterdamas), Carnegie Hall (Niujorkas), Teatro Colón (Buenos Aires), Wigmore Hall (Londonas), The Musikverein (Viena) ir Suntory Hall (Tokijas)) su garsiais atlikėjais ir orkestrais.

Daugiau apie atlikėją

—————

Koncerto bilieto kaina – 15 Eur, senjorams, mokiniams ir studentams – 8 Eur.

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur.

Būtina išankstinė registracija el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba

arba tel.: +370 683 47 081, +370 626 82 760.

Daugiau informacijos Facebook.

artisokas

kirlikauskas_pd_a3b

LIEPOS 3 DIENĄ KONCERTUOJA DAUMANTAS KIRILAUSKAS (fortepijonas)

KONCERTAS IN C
Fortepijono rečitalis
Programoje: J. S. Bach Partita No. 2 c-moll BWV 826 ir L. van Beethoven Varijacijos Diabelli tema op. 120.

Koncerto pradžia – 18.00 val.

KONCERTAS NEMOKAMAS.

Daumantas Kirilauskas dažnai apibūdinamas kaip vienas ryškiausių, universaliausių ir produktyviausių pianistų šalyje. Jis yra Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos fortepijono katedros docentas, daugelio nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatas.

Pianisto repertuaras prasideda nuo Bacho ir Händelio ir tęsiasi iki XXI amžiaus moderniausių kompozicijų. Svarbią vietą jo repertuare užima Beethovenas. Šalia solinių kūrinių pianistas nemažai grojo kamerinėse sudėtyse su žymiais Lietuvos ir užsienio solistais, bei kolektyvais.

Pianistas koncertavo beveik visose Europos šalyse, JAV bei Kanadoje, tarp jų Mozarteum Grosser Saal, Maskvos Čaikovskio Konservatorijos, Leipcigo Gewandhaus, Schumann Haus Bonn, Vitebsko Filharmonijos, Helsinkio Temppeliauki, Nybrokajen Stockholme, Oslo Concerthus, Kölno WDR Klaus von Bismarck, Rigos The Great Guild Hall, ir kt.salėse. Nuolatinis Lietuvos Nacionalinės Filharmonijos svečias. Skambino su visais Lietuvos orkestrais bei Latvijos Sinfonietta Riga. Daugelio užsienio ir Lietuvos festivalių dalyvis, tarp jų nuolatinis Thomo Manno festivalio svečias.
Pianistas išleido 8 solinius albumus: Carl Vine Miklos Maros Piano Sonatas, 2006, Nothing But Chopin, 2008, The Old Photo Box, 2010, Iš Praeities / From The Past, 2011, Nežinia, 2011, Prokofiev Piano Sonatas Nos. 2, 7 & 9, 2013, Bach Partitas Nos. | 1 | 3 | 6 |, 2014, 9 Beethoven Piano Sonatas (3 CD’s set), 2016.

M.K. Čiurlionio menų mokyklos absolventas (1991) toliau tęsė mokslus Salzburgo Universitete Mozarteum, kurį jis baigė aukščiausiu įvertinimu, įgydamas Menų Magistro laipsnį. Jo mokytojai buvo Liucija Drąsutienė (nuo 1984 iki 1994) ir legendinis Karl-Heinz Kämmerling (nuo 1994 iki 2000).

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur.

Būtina išankstinė registracija el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

Daugiau informacijos dvaro Facebook paskyroje.

artisokas

J. S. BACHO ŠEDEVRAS – PO PALIESIAUS DVARO SKLIAUTAIS

Birželio 19 d. 16.00 val. – PRANCŪZĖS PIANISTĖS HELENE PAPADOPOULOS KONCERTAS. Skambės vienas sudėtingiausių klasikinės muzikos šedevrų – J. S Bacho Goldbergo variacijos.

Nedaugelis pianistų imasi studijuoti šį iš Arijos ir 32 variacijų sudarytą daugiasluoksnį, be galo techniškai sudėtingą kūrinį. Goldbergo variacijos – tai J. S. Bacho vienas svarbiausių ir brandžiausių gyvenimo kūrinių. Muzikinė Goldbergo variacijų kelionė prilygsta tokiems literatūros šedevrams kaip Homero „Odiseja“ ar Džeimso Džoiso „Ulisas“.

Koncerto bilieto kaina – 15 Eur, senjorams, mokiniams ir studentams – 8 Eur.

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur.

Sutaupysite registruodamiesi ir bilietus bei vakarienę užsakydami iki birželio 12 dienos – taikoma 15 proc. nuolaida.

helene_poster_web_v2

artisokas

PALIESIAUS DVARAS KVIEČIA Į PREMJERĄ

Birželio 12 d. 14.00 val. AVILIO teatro spektaklis KAUKUČIŲ NUOTYKIAI SENOJOJE GIRIOJE. Premjera! Renginys skirtas visai šeimai. Tai mitologinė pasaka šeimai pagal G. Beresnevičiaus kūrinį.

Spektaklis žaismingai ir jautriai supažindina vaikus su mūsų tautos mitologija ir jos personažais, t.y. mitologinėmis būtybėmis, dievais. G. Beresnevičius pažvelgė į mitologiją vaiko akimis.

Po spektaklio laukia smagūs fantazijos ir darbštumo išbandymai – kūrybinės dirbtuvės visai šeimai: mokysimės pasigaminti savąjį „kaukutį“ ar „naminuką“.

Bilieto kaina šeimai – 5 Eur.

Prašome iš anksto registruotis el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

avilio_poster_web

artisokas

VASARA PALIESIAUS DVARE

Susitikime!

Artimiausi mūsų renginiai:

birželio 12 d. 14.00 val. – AVILIO teatro spektaklio KAUKUČIŲ NUOTYKIAI SENOJOJE GIRIOJE premjera!

birželio 19 d. 16.00 val. – prancūzės pianistės Helene Papadopoulos koncertas. Skambės vienas sudėtingiausių klasikinės muzikos šedevrų – J. S Bacho Goldbergo variacijos.

Teiraukitės tel. +370 610 44 226, el. p. inf@paliesiausdvaras.lt

Paliesiaus dvare vasara prasideda!

Trokštame keliauti, norime ilsėtis, stygstame ramaus gamtos prieglobsčio, maga patirti naujų įspūdžių, siekiame pažinti, išgirsti, pamatyti… Vadinasi, atėjo vasara.

Paliesiaus dvaras atviras visiems vasarotojams: koncertai, ekskursijos po dvarą, gardus maistas dvaro restorane, rami nakvynė dvaro viešbutyje, sveikatingumo trasos, renginiai visai šeimai… Rinkitės. Atvykite. Mes lauksime Jūsų ir stengsimės sukurti nepakartojamų akimirkų Jums ir Jūsų artimiesiems, draugams, bičiuliams.

“]

artisokas

LAPKRIČIO mėn. koncertai

Teiraukitės el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

LAPKRICIO ABONEMENTAS copy 3

artisokas

Koncertų salė PASAGA

Lapkričio 19 d. (šeštadienis) 14 val.

FORTEPIJONINIO KVARTETO MENAS

Karolina Beinarytė–Palekauskienė (smuikas), Jurgis Juozapaitis (altas), Saulius Bartulis (violončelė), Gabrielius Alekna (fortepijonas)

alekna_pd

Programoje: Wolfgang Amadeus Mozart, Gabriel Fauré kūriniai fortepijoniniam kvartetui ir Claude Debussy kūriniai fortepijonui solo.

Bilieto kaina – 10 Eur

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur. Bilietus ir vakarienę būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Apie programą ir atlikėjus

Garsaus lietuvių pianisto Gabrieliaus Aleknos sugrįžimai iš JAV į gamtinę dažniausiai palydimi nuostabių koncertų. Šį kartą Gabrielių ir jo kolegas Karoliną Beinarytę–Palekauskienę (smuikas), Jurgį Juozapaitį (altas) ir Saulių Bartulį (violončelė) sutiksime ir Paliesiaus dvare – jau šį šeštadienį, lapkričio 19-ąją, koncertų salėje PASAGA turėsime progos mėgautis jų atliekamos muzikos.

Į fortepijoninį kvartetą susibūrę Kauno styginių kvarteto pirmasis smuikas K. Beinarytė–Palekauskienė ir violončelistas S. Bartulis, Lietuvos kamerinio orkestro altų koncertmeisteris vilnietis J. Juozapaitis (altas) ir dabar JAV gyvenantis pianistas G. Alekna parengė programą, kuri sulaukė itin palankaus vertinimo.Beje, šio kvarteto susikūrimo iniciatoriumi yra G. Alekna.

Proga paklausyti fortepijoninio kvarteto

Vasarą vykusiame Pažaislio muzikos festivalyje (beje, šis festivalis šiemet buvo ir Paliesiaus dvaro svečias) pasirodęs kvartetas nudžiugino tokiu profesionalų sambūriu. KTU profesorius pianistas Darius Kučinskas po koncerto savaitraštyje „7 meno dienos“ rašė: „Lietuvoje ne taip dažnai galima pasiklausyti gero fortepijoninio kvarteto. Priežastis labai paprasta – visi pianistai nori būti žymiais solistais, arba, jei nepavyksta, siekia bent pritarti žymiems vokalistams. O kamerinės muzikos tradicija, jungianti daugiau nei tris gerus muzikantus, tarp kurių būtų ir pianistas, Lietuvoje nėra tokia jau tvirta, kokia galėtų būti. Dėl to mes lyg prarandame (labai retai turime progą pasiklausyti koncertuose) nemažai nuostabių kūrinių, parašytų fortepijoniniams kvartetui, kvintetui ar dar didesnės sudėties kameriniams ansambliams, kuriuose būtinai skambėtų ir fortepijonas.“

Jautrus instrumentų „pokalbis“

Muzikologė Eugenija Žakienė „Nemune“ apie kvartetą ir jo atliktą programą rašė:„Koncerte skambėjo du skirtingai surežisuoti ir išjausti kūriniai. Atlikdami W. A. Mozarto kvartetą su beveik bethoveniškai dramatiška pirmąja dalimi ir žaismingu finaliniu rondo, keturi muzikai buvo lygiaverčiai partneriai. Jie itin jautriai perteikė visus instrumentų „pokalbius“, intonacinius mainus ir harmoninius kontrastus. Kitame opuse fortepijonas akivaizdžiai vyravo – Pirmąjį G. Faure kvartetą būtų galima prilyginti fortepijoniniam koncertui su styginiais. Į klausytojų širdis tiesiog įsiliejo lavina stiprios, harmoningos muzikos – anot autoriaus amžininko, „tokios aiškios, tokios tyros, tokios prancūziškos ir tokios žmogiškos“…

Tad šeštadienį turime progos patys išgirsti, kartu su atlikėjais išjausti kiekvieną muzikos akordą.

Kartu turėsite puikią progą vėl apsilankyti Paliesiaus dvare, o pirmą kartą atvykusiųjų laukia dvigubi malonumai – puiki muzika ir nuostabus istorija dvelkiantis jaukus dvaras.

artisokas

Koncertų salė PASAGA

2016 m. lapkričio 11 d. 19.00 val.

Mostly opera/ Daugiausia opera

Klasikinės muzikos duetas „AnMira Duo“

Anton Abanovič (fleita) ir Maria Mirovskaja (fortepijonas)

Programoje – mėgstamiausia klasika: Verdi, Mozart, Bizet, Tchaikovsky.

anMiraDuo

Bilieto kaina – 8 Eur

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur. Bilietus ir vakarienę būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Plačiau su duetu ir atlikėjais galite susipažinti ansamblio svetainėje, o įrašų galite paklausyti čia.

artisokas

Koncertų salė PASAGA

Lapkričio 6 d. 14 val.

jaunamuzika2b

Choro JAUNA MUZIKA koncertas

Vadovas – Vaclovas Augustinas

APLODISMENTAI

2016 metų koncertinio sezono TOP 10

Programoje: amerikiečio Eric Whitacre, latvių Eriks Ešenvalds, Valds Pūce, choro vadovo Vaclovo Augustino ir kt. kūriniai.

Kviečiame po koncerto papietauti, kaina asmeniui – 12 Eur. Bilietus ir pietus reikia užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Apie chorą

Vilniaus miesto savivaldybės choras „Jauna muzika“ – vienas ryškiausių ir pajėgiausių vokalinių kolektyvų Lietuvoje, įkurtas 1989 m. Profesionalaus kamerinio choro repertuarą sudaro visų epochų meistrų partitūros chorui a cappella, vokalinės-instrumentinės muzikos šedevrai ir premjeros, šiuolaikiniai užsienio ir lietuvių kompozitorių kūriniai. Choro meno vadovas ir dirigentas – Vaclovas Augustinas, nusipelnęs ir populiariosios, ir akademinės Lietuvos muzikos pasaulyje, 2010 m. buvo apdovanotas Nacionaline kultūros ir meno premija. „Jauna muzika“ kasmet surengia per 60 koncertų savo šalyje ir užsienyje. Diriguojant žymiems Europos ir pasaulio dirigentams, chorui yra tekę koncertuoti daugelio Europos šalių svarbiausiose muzikinėse salėse, Šanchajaus didžiojoje operoje Kinijoje, po keletą kartų Japonijoje ir Izraelyje. Surengti koncertai su Šv. Kristoforo bei Lietuvos kameriniais orkestrais, Kauno miesto simfoniniu orkestru, Berlyno kameriniu orkestru bei su visais pagrindiniais Izraelio orkestrais.

„Jauna muzika“ – tarptautinės choro muzikos federacijos narė. Kolektyvas taip pat yra reikšmingų projektų, tokių kaip choro muzikos dainavimo ir interpretavimo kursai (nuo 1995 m.), jaunųjų kompozitorių konkursas „Vox juventutis” (nuo 2008 m.) ir kt., iniciatorius. „Jauna muzika“ yra pelniusi GRAND PRIX EUROPEO (1993 m.), „AUKSINIO DISKO“ (2002 m.), „Vilniaus garso“ (2003 m.) premijas, laimėjusi pirmąsias vietas ir 6 didžiuosius prizus 15 tarptautinių chorų konkursų. Choro atliekama muzika šiuo metu įrašyta 19-oje kompaktinių plokštelių

artisokas

Koncertų salė PASAGA

2016 m. spalio 29 d. 14 val.

mdp_pd_web-np

MAGIŠKŲ DUETŲ PUOKŠTĖ

Vokalinis duetas „Cantus Coronatus“

Simona Liamo (sopranas), Nora Petročenko (mecosopranas)

Koncertmeisterė – Birutė Asevičiūtė

Programoje: C. Monteverdi, A. Vivaldi, H. Purcell, G. F. Händel, J. S. Bach, J. Haydn, W. A. Mozart kūriniai.

Bilieto kaina – 8 Eur

Vokalinis duetas „Cantus Coronatus“ – tai dviejų ypatingą dėmesį Baroko epochos muzikos repertuarui skiriančių Lietuvos atlikėjų Simonos Liamo (sopranas) ir Noros Petročenko (mecosopranas) naujas kūrybinis impulsas. Programoje „Magiška duetų puokštė“ dainininkės apjungia retai Lietuvoje skambančius C. Monteverdi, A. Vivaldi, H. Purcell‘o, G. F. Händelio, J. S. Bacho duetus ir arijas iš oratorijų, operų bei kantatų, praskaidrindamos ją ir klasicizmo genijų J. Haydno bei W. A. Mozarto kūriniais.

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur. Bilietus ir vakarienę būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

artisokas

Koncertų salėje PASAGA

zlabys2_pd_a2Spalio 28 d. 19.00 val. koncertuoja Andrius Žlabys

Paliesiaus dvaro koncertų salėje PASAGA – vėl didžiulė šventė: spalio 28-ąją čia koncertuoja pianistas Andrius Žlabys (JAV/Lietuva), kuris Lietuvoje, gimtinėje, turi didžiulį savo talento gerbėjų būrį. Kuomet A. Žlabys atvyksta koncertuoti į Lietuvą, jis visuomet nudžiugina ir Paliesiaus dvare susirinkti pamėgusius muzikos mylėtojus – fortepijono garsai paskinda koncertų salėje PASAGA, virtuoziškasis atlikėjas, pelnęs tarptautinį pripažinimą ir laikomas vienu žymiausių šiuolaikinių Lietuvos pianistų, dovanoja klausytojams nepakartojamų emocijų.

Šį kartą koncerto programoje – J. S. Bach, L.V. Beethoven, S. Prokofiev kūriniai.

Bilieto kaina – 10 Eur.

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur. Būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

artisokas

Paliesiaus dvaras kviečia

Koncertų salėje PASAGA

Spalio 5 d. 17.00 val.

Gražiausi muzikos žiedai – mūsų Mokytojams

Pianistės prof. Birutės Vainiūnaitės rečitalis

Skambės Edward Grieg, Ferenc Liszt, Claude Debussy ir Olivier Messiaen kūriniai.

B.Vainiunatites-Ca

KONCERTAS NEMOKAMAS, tai Paliesiaus dvaro ir prof. B. Vainiūnaitės dovana MOKYTOJAMS ir visiems, kurie turėjo ar turi savo MOKYTOJĄ…

Mokytojo diena – visų mūsų šventė, tad švęskime kartu.

Prieš koncertą arba po jo galite paragauti Paliesiaus dvaro svetainės patiekalų. Pietūs ar vakarienė vienam asmeniui – 12 Eur.

Apie dalyvavimą koncerte ir kitus pageidavimus būtina pranešti ir užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

artisokas

PALIESIAUS DVARO PASAGOS KONCERTŲ SALĖ

2016 m. rugsėjo 25 d. (sekmadienis) 14 val.

TEA FRANCHI (sopranas)

Le Grand Tour Italien/Didysis Italijos turas

Kelionė su Verdžio, Pučinio ir kitų XVIII–XIX a. Italijos kompozitorių muzika

Akompanuoja pianistas Linas Dužinskas

TeaFranchi_pd_b3

Bilieto kaina – 8 Eur

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur.

Būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

Tea Franchi baigė klasikines ir literatūros studijas Milano universitete, taip pat studijavo vokalą  Luca Marenzio konservatorijoje Brešoje. Dabar ji studijuoja su Akiko Nakajima (pirmasis sopranas Vienos Volksoper operos teatre) ir Yva Barthelemy (pirmasis sopranas Paryžiaus Operoje).

Tea Franchi atliko įvairius vaidmenis, tokius kaip Musetta G. Pučinio „La Boheme“ (režisierius Tolomelli), I ir II-ojo soprano partijas J. S. Bacho „Matthäuspassion“, I ir II-ojo soprano partijas J.S. Bacho „Magnificat“ ir Elisettos vaidmenį Domenico Cimarozos „Il matrimonio segreto“ (režisierius Enzo Dara).

Ji taip pat atliko pasakotojos vaidmenį I. Stravinskio “L’Histoire du Soldat” (režisierius M. Rivolta) bei skaitytojos vaidmenį “Les Chansons de Bilitis”.

Tea nuolat dalyvauja koncertinėse programose, atlieka operos arijas, yra parengusi solinių programų.

2015 metų vasarą Tea Franchi  dalyvavo “MIMF” (Metropolitan International Music Festival) Niujorke, o 2016 gegužę – Japonijos operos festivalyje “Gunma-Itakura” (Japonija).

 

artisokas

Rugsėjo 17 d. (šeštadienį) 14 val. Paliesiaus dvaro PASAGOS koncertų salėje

KONCERTAS

Petras Geniušas

Fortepijono rečitalis

PetrasGeniusas_pd-bBilieto kaina – 8 Eur.

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur.

Būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

Apie atlikėją

Tarp Lietuvos atlikėjų P. Geniušas išsiskiria muzikinių interesų įvairiapusiškumu ir nuolatinėmis, dažnai rizikingomis naujų išraiškos formų, nekasdieniškų muzikinių ir dvasinių potyrių paieškomis. Meistriškai įvaldęs platų klasikinių, romantinių ir šiuolaikinių kūrinių repertuarą, jis rengia rečitalius ir koncertuoja kaip solistas su simfoniniais orkestrais, įvairiais kameriniais ansambliais, solistais ir dirigentais.

Tačiau klasikinio pianisto amplua jam per siauras, todėl neretai jį galima pamatyti ant scenos akompanuojantį dramos spektakliams, baletui ir net kabaretui, dalyvaujantį džiazo ir įvairius muzikos stilius kryžminančiuose projektuose. Jis nenuilstamai plečia savo muzikinį akiratį – nuo įvairių pasaulio tautų folkloro iki avangardinės muzikos, džiazo ir elektronikos.

Grįžtamuoju ryšiu šie interesai praturtina ir Petro Geniušo klasikinio muzikavimo praktiką. Šalia išlavinto muzikinio skonio, technikos ir jautrumo garsui, tai, matyt, yra viena vertingiausių šio pianisto savybių.

Plačiau apie atlikėją čia.

artisokas

PALIESIAUS DVARO PASAGOS KONCERTŲ SALĖ

2016 m. rugsėjo 25 d. (sekmadienis) 14 val.

TEA FRANCHI (sopranas)

Le Grand Tour Italien/Didysis Italijos turas

Kelionė su Verdžio, Pučionio ir kitų XVIII–XIX a. Italijos kompozitorių muzika

Akompanuoja pianistas Linas Dužinskas

TeaFranchi_pd_b2

Bilieto kaina – 8 Eur

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur.

Būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

Tea Franchi baigė klasikines ir literatūros studijas Milano universitete, taip pat studijavo vokalą Luca Marenzio konservatorijoje Brešoje. Dabar ji studijuoja su Akiko Nakajima (pirmasis sopranas Vienos Volksoper operos teatre) ir Yva Barthelemy (pirmasis sopranas Paryžiaus Operoje).

Tea Franchi atliko įvairius vaidmenis, tokius kaip Musetta G. Pučinio „La Boheme“ (režisierius Tolomelli), I ir II-ojo soprano partijas J. S. Bacho „Matthäuspassion“, I ir II-ojo soprano partijas J.S. Bacho „Magnificat“ ir Elisettos vaidmenį Domenico Cimarozos „Il matrimonio segreto“ (režisierius Enzo Dara).

Ji taip pat atliko pasakotojos vaidmenį I. Stravinskio “L’Histoire du Soldat” (režisierius M. Rivolta) bei skaitytojos vaidmenį “Les Chansons de Bilitis”.

Tea nuolat dalyvauja koncertinėse programose, atlieka operos arijas, yra parengusi solinių programų.

2015 metų vasarą Tea Franchi dalyvavo “MIMF” (Metropolitan International Music Festival) Niujorke, o 2016 gegužę – Japonijos operos festivalyje “Gunma-Itakura” (Japonija).

 

artisokas

SPALVINGĄ RUDENĮ – PUIKI MUZIKA

Atsisveikinome su vasara. Atskubėjęs ruduo džiugins savo spalvomis, lieps prisiminti šiltus apsiaustus, atneš vėsesnius ir pritemdytus vakarus.

Paliesiaus dvaras rudeniui parengė puikią koncertinę programą, tad mėgaukimės gera muzika, jaukia dvaro aplinka.

KVIEČIAME Į RUGSĖJO MĖNESIO KONCERTUS!

I-netui Paliesiaus Dvaras 2016-09-01.cdr

artisokas

Paliesiaus dvaras kviečia!

2016 d. rugsėjo 10 d. 14 val.

Neužmirštamos akordeono melodijos

savkovas_pd

Genadijus Savkovas (akordeonas) ir draugai

Tomas Leiburas (fortepijonas)

Eugenijus Mikšys (bosine gitara)

Skambės 1930–1970 metų muzika

Bilieto kaina – 6 Eur

Rugpjūčio 10-osios, šeštadienio, popietę akordeono meistras G. Savkovas ir jo bičiuliai žada sukurti ypatingą koncerto nuotaiką, nuspalvintą tolimų laikų romantika ir mielais prisiminimais…
„1930–1970 metų muzika perteikia tų laikų atmosferą ir „gyvą“ instrumentinį skambesį. Išgirsite tango, valsą, polką, fokstrotą. Taip pat skambės ir Lotinų Amerikos melodijos (soro, samba, bossa-nova) ir džiazo stiliaus pjesės. Tikiuosi, kad klausytojus nudžiugins ir originali P. Frosini, B. Tichonovo, B.Verslerio, J. Peskovo, taip pat D. Kerno, A. K. Zobimo ir kitų autorių kūriniai, skirti akordeonui“, – taip koncerto programą pristato Genadijus Savkovas.

Linkime smagių muzikinių akimirkų!

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur. Būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

artisokas

Paliesiaus dvaro svečias – Pažaislio muzikos festivalis

^EE6DC6A71188D499A47E82944CB7D9D59C81443F9B29983C4A^pimgpsh_thumbnail_win_distr Rugpjūčio 14 d. (sekmadienį) 17 val. Paliesiaus dvare
Su meile Barbrai Streisand

08.13 sasenko-internetuiEvelina Sašenko (vokalas)

08.13 Zdanavicius-internetuiPaulius Zdanavičius (fortepijonas)
Programoje – dainos iš Barbra Streisand repertuaro

Bilieto kaina – 10 Eur. Daugiau apie koncertą ir bilietų įsigijimą žiūrėkite čia: http://www.pazaislis.lt/

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur. Būtina užsakyti iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

artisokas

KVIEČIAME Į KONCERTĄ IR PARODŲ ATIDARYMĄ

2016 m. rugpjūčio 9 d. 17 val.

PALIESIAUS PLENERO UŽDARYMAS: koncertas ir paroda

ir

NOROS RAY fotografijų paroda ENCYCLIUS

Rugpjūčio 9 d. 17 val. laukiame Jūsų Paliesiaus dvare (Ignalinos r.). Šis vakaras bus skirtas dailei, muzikai ir fotografijai.

Pirmiausia vyks Paliesiaus plenero (plenero dalyviai: Aistė Gabrielė Černiūtė, Tomas Kiauka, Vidas Poškus, Viktoras Paukštelis, Vytautas Paukštelis, Leo Ray ir Dominykas Sidorovas) uždarymas, kuriame turėsime progos ne tik pamatyti plenere sukurtus kūrinius, bet ir pasiklausyti puikios fortepijoninės muzikos koncerto: pianistai Nora Ray ir Viktoras Paukštelis atliks G. F. Haendel, D. Scarlatti, F. Chopin, A. Scriabin, S.Rachmaninoff kūrinius.

Tą patį vakarą Paliesiaus dvare bus atidaryta Noros Ray fotografijų paroda ENCYCLIUS. Tad drąsiai galime teigti, kad rugpjūčio 9-oji dvare bus tikra menų puota.

Vakaro pabaigoje vyks Vytauto Paukštelio DJ pasirodymas. Skambės atlikėjo ir kitų autorių kūriniai.

Renginys nemokamas.

Kviečiame po renginio neskubėti namo ir pasimėgauti buvimu kartu, kviečiame pabendrauti su menininkais.

Norintys po renginio dvare pavakarieniauti (asmeniui – 12 Eur) praneškite apie tai iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel.: +370 610 44 226.

plenero_pdnora-ray_pd

 

artisokas

zlabys_pd_a2

Andrius Žlabys (fortepijonas)

Liepos 15 d. (penktadienis) 19.00 val.

Koncerto programoje: G. F. Handel, C. Debussy, C. Franck

Jaunas ir talentingas pianistas Andrius Žlabys žavi savo sugebėjimu publikai perteikti pačius subtiliausius kompozitorių sumanymus, mokėjimu „prakalbinti“ pamėgtą instrumentą taip, kad juo žavėtųsi visi aplinkui.

A. Žlabys baigė mokslus Nacionalinėje Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykloje, vėliau studijas tęsė JAV, „Curtis“ muzikos institute. Dar vėliau Andrius mokėsi Cleveland muzikos institute pas garsų pianistą bei dirigentą Sergei Babayan.

Klasikinės muzikos aukštumas pasiekęs pianistas koncertavo pačiose geriausiose pasaulio koncertų salėse (Avery Fisher Hall (Lincoln Center, Niujorkas), Concertgebouw (Amsterdamas), Carnegie Hall (Niujorkas), Teatro Colón (Buenos Aires), Wigmore Hall (Londonas), The Musikverein (Viena) ir Suntory Hall (Tokijas)) su garsiais atlikėjais ir orkestrais.

Daugiau apie atlikėją

—————

Koncerto bilieto kaina – 15 Eur, senjorams, mokiniams ir studentams – 8 Eur.

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur.

Būtina išankstinė registracija el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba

arba tel.: +370 683 47 081, +370 626 82 760.

Daugiau informacijos Facebook.

artisokas

kirlikauskas_pd_a3b

LIEPOS 3 DIENĄ KONCERTUOJA DAUMANTAS KIRILAUSKAS (fortepijonas)

KONCERTAS IN C
Fortepijono rečitalis
Programoje: J. S. Bach Partita No. 2 c-moll BWV 826 ir L. van Beethoven Varijacijos Diabelli tema op. 120.

Koncerto pradžia – 18.00 val.

KONCERTAS NEMOKAMAS.

Daumantas Kirilauskas dažnai apibūdinamas kaip vienas ryškiausių, universaliausių ir produktyviausių pianistų šalyje. Jis yra Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos fortepijono katedros docentas, daugelio nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatas.

Pianisto repertuaras prasideda nuo Bacho ir Händelio ir tęsiasi iki XXI amžiaus moderniausių kompozicijų. Svarbią vietą jo repertuare užima Beethovenas. Šalia solinių kūrinių pianistas nemažai grojo kamerinėse sudėtyse su žymiais Lietuvos ir užsienio solistais, bei kolektyvais.

Pianistas koncertavo beveik visose Europos šalyse, JAV bei Kanadoje, tarp jų Mozarteum Grosser Saal, Maskvos Čaikovskio Konservatorijos, Leipcigo Gewandhaus, Schumann Haus Bonn, Vitebsko Filharmonijos, Helsinkio Temppeliauki, Nybrokajen Stockholme, Oslo Concerthus, Kölno WDR Klaus von Bismarck, Rigos The Great Guild Hall, ir kt.salėse. Nuolatinis Lietuvos Nacionalinės Filharmonijos svečias. Skambino su visais Lietuvos orkestrais bei Latvijos Sinfonietta Riga. Daugelio užsienio ir Lietuvos festivalių dalyvis, tarp jų nuolatinis Thomo Manno festivalio svečias.
Pianistas išleido 8 solinius albumus: Carl Vine Miklos Maros Piano Sonatas, 2006, Nothing But Chopin, 2008, The Old Photo Box, 2010, Iš Praeities / From The Past, 2011, Nežinia, 2011, Prokofiev Piano Sonatas Nos. 2, 7 & 9, 2013, Bach Partitas Nos. | 1 | 3 | 6 |, 2014, 9 Beethoven Piano Sonatas (3 CD’s set), 2016.

M.K. Čiurlionio menų mokyklos absolventas (1991) toliau tęsė mokslus Salzburgo Universitete Mozarteum, kurį jis baigė aukščiausiu įvertinimu, įgydamas Menų Magistro laipsnį. Jo mokytojai buvo Liucija Drąsutienė (nuo 1984 iki 1994) ir legendinis Karl-Heinz Kämmerling (nuo 1994 iki 2000).

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur.

Būtina išankstinė registracija el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

Daugiau informacijos dvaro Facebook paskyroje.

artisokas

J. S. BACHO ŠEDEVRAS – PO PALIESIAUS DVARO SKLIAUTAIS

Birželio 19 d. 16.00 val. – PRANCŪZĖS PIANISTĖS HELENE PAPADOPOULOS KONCERTAS. Skambės vienas sudėtingiausių klasikinės muzikos šedevrų – J. S Bacho Goldbergo variacijos.

Nedaugelis pianistų imasi studijuoti šį iš Arijos ir 32 variacijų sudarytą daugiasluoksnį, be galo techniškai sudėtingą kūrinį. Goldbergo variacijos – tai J. S. Bacho vienas svarbiausių ir brandžiausių gyvenimo kūrinių. Muzikinė Goldbergo variacijų kelionė prilygsta tokiems literatūros šedevrams kaip Homero „Odiseja“ ar Džeimso Džoiso „Ulisas“.

Koncerto bilieto kaina – 15 Eur, senjorams, mokiniams ir studentams – 8 Eur.

Kviečiame po koncerto pavakarieniauti, kaina asmeniui – 12 Eur.

Sutaupysite registruodamiesi ir bilietus bei vakarienę užsakydami iki birželio 12 dienos – taikoma 15 proc. nuolaida.

helene_poster_web_v2

artisokas

PALIESIAUS DVARAS KVIEČIA Į PREMJERĄ

Birželio 12 d. 14.00 val. AVILIO teatro spektaklis KAUKUČIŲ NUOTYKIAI SENOJOJE GIRIOJE. Premjera! Renginys skirtas visai šeimai. Tai mitologinė pasaka šeimai pagal G. Beresnevičiaus kūrinį.

Spektaklis žaismingai ir jautriai supažindina vaikus su mūsų tautos mitologija ir jos personažais, t.y. mitologinėmis būtybėmis, dievais. G. Beresnevičius pažvelgė į mitologiją vaiko akimis.

Po spektaklio laukia smagūs fantazijos ir darbštumo išbandymai – kūrybinės dirbtuvės visai šeimai: mokysimės pasigaminti savąjį „kaukutį“ ar „naminuką“.

Bilieto kaina šeimai – 5 Eur.

Prašome iš anksto registruotis el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 610 44 226.

avilio_poster_web

artisokas

VASARA PALIESIAUS DVARE

Susitikime!

Artimiausi mūsų renginiai:

birželio 12 d. 14.00 val. – AVILIO teatro spektaklio KAUKUČIŲ NUOTYKIAI SENOJOJE GIRIOJE premjera!

birželio 19 d. 16.00 val. – prancūzės pianistės Helene Papadopoulos koncertas. Skambės vienas sudėtingiausių klasikinės muzikos šedevrų – J. S Bacho Goldbergo variacijos.

Teiraukitės tel. +370 610 44 226, el. p. inf@paliesiausdvaras.lt

Paliesiaus dvare vasara prasideda!

Trokštame keliauti, norime ilsėtis, stygstame ramaus gamtos prieglobsčio, maga patirti naujų įspūdžių, siekiame pažinti, išgirsti, pamatyti… Vadinasi, atėjo vasara.

Paliesiaus dvaras atviras visiems vasarotojams: koncertai, ekskursijos po dvarą, gardus maistas dvaro restorane, rami nakvynė dvaro viešbutyje, sveikatingumo trasos, renginiai visai šeimai… Rinkitės. Atvykite. Mes lauksime Jūsų ir stengsimės sukurti nepakartojamų akimirkų Jums ir Jūsų artimiesiems, draugams, bičiuliams.

artisokas

Attention!

November at the Pasaga Concert Hall

Vertimas-alapkritis_pd_renginai_4b

You are kindly welcome to have a dinner with us after the performance. The dinner costs 12 Euros per person. Please book tickets and dinner in advance by e-mail (info@paliesiausdvaras.lt) or telephone (+370 626 82760).

 

artisokas

Attention!

28 – 29 October at the Pasaga Concert Hall:

Pianist Andrius Žlabys – 28 October, 7 p. m.

Cantus Coronatus vocal duo –29 October, 2 p. m.

artisokas

Pianist Andrius Žlabys

at the Pasaga Concert Hall

28 October, 7 p. m.

zlabys2_pd_a2

Piano works by Johann Sebastian Bach, Ludwig van Beethoven, and Sergey Prokofiev.

It is a great honour for the Paliesius Estate to welcome again Andrius Žlabys, the pianist who has so many faithful admirers all over Lithuania and who gives a concert at the Paliesius Estate every time he arrives in his native country.

After graduating from the National Čiurlionis Arts School in Vilnius, he studied at the Curtis Institute of Music in Philadelphia and the Cleveland Institute of Music where his teacher was Sergei Babayan, a famous Armenian-American pianist and conductor.

Žlabys, a Grammy nominee in 2003, ranks among Lithuania’s best pianists ever. He has played with a number of the world’s finest orchestras and conductors and has performed in many prestigious concert venues, including Avery Fisher Hall at Lincoln Centre, and Carnegie Hall in New York, Concertgebouw in Amsterdam, Teatro Colón in Buenos Aires, Wigmore Hall in London, Musikverein in Wien, and Suntory Hall in Tokyo.

Admission fee: 10 Euros.

You are kindly welcome to have a dinner with us after the performance. The dinner costs 12 Euros per person. Please book tickets and dinner in advance by e-mail (info@paliesiausdvaras.lt) or telephone (+370 626 82760).

artisokas

A MAGIC BOUQUET

mdp_pd_web-np

Cantus Coronatus vocal duo

at the Pasaga Concert Hall

29 October, 2 p. m.

Simona Liamo (soprano)

Nora Petročenko (mezzo-soprano)

Birutė Asevičiūtė (piano)

Music by Claudio Monteverdi, Antonio Vivaldi, Henry Purcell, Georg Friedrich Händel, Johann Sebastian Bach, Joseph Haydn, and Wolfgang Amadeus Mozart.

Cantus Coronatus is the most recent creative impulse of two Lithuanian singers whose musical aspirations are very often related to the Baroque music. Their current programme offers a selection of some of the finest arias and duets from operas, oratorios and cantatas that are otherwise rarely included in concert programmes in Lithuania.

Admission fee: 8 Euros.

You are kindly welcome to have a dinner with us after the performance. The dinner costs 12 Euros per person. Please book tickets and dinner in advance by e-mail (info@paliesiausdvaras.lt) or telephone (+370 626 82760).

artisokas

PALIESIUS MANOR INVITES

2016, September 25th (Sunday) at 2 p.m

TEA FRANCHI (Soprano)

Le Grand Tour Italien

A musical journey with Verdi, Puccini and other 1800s-1900s Italian composers

Accompanying pianist Linas Dužinskas

TeaFranchi_pd_b3

 

Entrance fee: 8 Eur

You are welcome to post-concert dinner, price per person – 12 Eur. Please book in advance by email: info@paliesiausdvaras.lt or by phone +370 610 44 226.

About Tea Franchi

Tea Franchi graduated in Classical Studies and Literature at Milan university and studied singing at the “Luca Marenzio” conservatory in Brescia.

Now she is studying with Akiko Nakajima (first soprano of the Vienna Volksoper opera house) and Yva Barthelemy (first soprano of the Paris Opera) in Paris.

Tea Franchi appeared in several productions playing the roles of Musetta in “La Boheme” by G. Puccini (directed by Mr Tolomelli), Soprano I and II in “Matthäuspassion” by J. S. Bach (directed by Mr Bardazzi), Soprano I and II in “Magnificat” by J. S. Bach, and the role of Elisetta in “Il matrimonio segreto” by Domenico Cimarosa (directed by Mr Enzo Dara).

She also performed as the narrator in “L’ Histoire du soldat” by I. Stravinskij (directed by M. Rivolta) and the reader in “Les chansons de Bilitis”.

In summer of 2015 she took part in MIMF (Metropolitan International Music Festival) in New York and in May 2016 she performed at the Japanese Opera Festival in Gunma-Itakura (Japan).

 

artisokas

On 14th of September 2016 at 2 p.m.

PIANO RECITAL

Petras Geniušas

PetrasGeniusas_pd-b

Entrance fee: 6 Eur

You are welcome to post-concert dinner, price per person – 12 Eur. Please book in advance by email: info@paliesiausdvaras.lt or by phone +370 610 44 226.

About Petras Geniušas

He is one of the most prominent, versatile and adventurous Lithuanian performers. Having mastered an extensive repertoire of classical, romantic and contemporary works, he frequently appears in recitals and concerts with symphony orchestras, chamber ensembles and musicians.

He has shared the stage with some of the greatest contemporary musicians, such as Mstislav Rostropovich, Yehudi Menuhin, Alexander Kniazev and David Geringas. But apart from his appearances as a classical musician, he can also be seen performing in theatre as well as in jazz and crossover projects. His musical interests range from ethnic music from different parts of the world to avant-garde, jazz and electronic beats.

That, in turn, influences the way he interprets classical music, which makes this piano virtuoso so special. Given his broad-range musical experiences, outstanding technical skills and artistic sensibility, Geniušas is a genre on his own.

artisokas

WELCOME TO THE CONCERTS OF SEPTEMBER!

I-netui Paliesiaus Dvaras 2016-09-01 EN.cdr

artisokas

Paliesiaus Manor invites!

savkovas_pd

On 10th of September 2016 at 2 p.m.

Unforgettable accordion melodies

Genadijus Savkovas (accordion) and band

Tomas Leiburas (piano)

Eugenijus Mikšys (bass guitar)

Melodies of 1930s–1970s

Entrance fee: 6 Eur

On 10th of August, on Saturday afternoon the accordion master G. Savkov and his friends promise to create a special mood of the concert, colored with long-time romance and lovely memories…

The music of 1930s-1970s conveys the atmosphere of those times and “live” instrumental sound. You will hear a tango, waltz, polka, foxtrot. But also the Latin American melodies (soro, samba, bossa-nova) and the jazz style pieces. Hope that the audience will delight the original compositions of P. Frosini, B. Tichonov, B.Versleris, J. Peskov, as well as D. Kern, A.K. Zobimas and other composers for the accordion. The all presented by Genadijus Savkovas.

We wish you lovely musical moments!

You are welcome to post-concert dinner, price per person – 12 Eur. Please book in advance by email: info@paliesiausdvaras.lt or by phone +370 610 44 226.

artisokas

August 14 d., Sunday, 17.00
^EE6DC6A71188D499A47E82944CB7D9D59C81443F9B29983C4A^pimgpsh_thumbnail_win_distr

With Love to Barbra Streisand

August 14, Sunday, 5 om, Paliesius Mansion
With Love to Barbra Streisand

08.13 sasenko-internetui
Evelina Sašenko (vocals)

08.13 Zdanavicius-internetui
Paulius Zdanavičius (piano)

Programme includes songs from Barbra Streisand repertoire

Tickets in Paliesius: Eur 10

More: www.pazaislis.lt

artisokas

zlabys_pd_a2

Andrius Žlabys (piano)

15th of July (Friday) at 7 p.m.

Concert programme: G.F. Handel, C. Debussy, C. Franck

Young and talented pianist Andrius Žlabys fascinates listeners by his ability to convey the most subtle ideas of the composer. He manages to make his instrument “speak” leaving the audience in awe.

A. Žlabys graduated from the National Shool of Arts of M.K. Čiurlionis. He continued his studies in the United States “Curtis” Music Institute and later strengthened his knowledge at Cleveland Institute of Music with the famous pianist and conductor Sergei Babayan.

The pianist performed in the best concert halls of the world (Avery Fisher Hall (Lincoln Center, New York), Concertgebouw (Amsterdam), Carnegie Hall (New York), Teatro Colón (Buenos Aires), Wigmore Hall (London), The Musikverein (Vienna ) and Suntory Hall (Tokyo)) with famous musicians and orchestras.

More about the artist.

————————-

Concert ticket price – 15 Eur. Price for seniors and students – 8 Eur.

You are welcome to a post-concert dinner, price per person – 12 Eur.

A pre-registration is required by e-mail. info@paliesiausdvaras.lt or by phone. +370 610 44 226.

More information Facebook.

artisokas

kirlikauskas_pd_a3b

DAUMANTAS KIRILAUSKAS (piano) performing on the 3rd of July at 6 p.m.

CONCERT IN C

Piano recital

Programme: J.S. Bach Partita No. 2 in C minor BWV 826 and L. van Beethoven variations in DIABELL theme op. 120

FREE CONCERT.

Daumantas Kirilauskas is often described as one of the brightest, most versatile and prolific pianist in the country. He is a lareate of numerous national and international competitions and an associate professor in Lithuanian Academy of Music and Theater, Piano Department.

The pianist’s repertoire begins with Bach and Händel and continues with the twenty-first century’s modern compositions. Beethoven holds an important place in his repertoire. In addition to solo piano works Daumantas played in a number of chamber groups with famous Lithuanian and foreign soloists and ensembles.

The pianist has performed in almost all European countries, the United States and Canada including the Mozarteum Grosser Saal, the Moscow Tchaikovsky Conservatory, the Leipzig Gewandhaus, Schumann Haus Bonn, Vitebsk Philharmonic, Helsinki Temppeliaukio, Nybrokajen in Stockholm, Oslo Concerthus, the Cologne WDR Klaus von Bismarck, The Great Guild Hall in Riga and other places. Regular guest of Lithuanian National Philharmonic. Daumantas performed with all Lithuanian orchestras and Latvian Sinfonietta Riga. Participant of many foreign and Lithuanian festivals and a permanent guest of Thomas Mann festival.

The pianist has released 8 solo albums: Carl Vine Miklos Maros Piano Sonata, 2006, Nothing But Chopin, 2008, The Old Photo Box, 2010 From the Past, 2011, Uncertainty, 2011, Prokofiev Piano Sonata Nos. 2, 7 & 9, in 2013, Bach Partita Nos. | 1 | 3 | 6 | 2014, 9 Beethoven Piano Sonatas (3 CD’s SET): in 2016.

Graduated from M.K. Čiurlionis Art School (1991) continued his studies at the University Mozarteum in Salzburg, where he graduated with highest merits, gaining his Master of Arts degree. His teachers were Liucija Drąsutienė (from 1984 to 1994) and legendary Karl-Heinz Kämmerling (1994 to 2000).

——————

You are welcome to have a post-concert dinner, price per person – 12 Eur.

Pre-registration is required by e-mail. info@paliesiausdvaras.lt or by phone. +370 610 44 226.

More information Facebook.

artisokas

J. S. BACH’S MASTERPIECE AT PALIESIAUS MANOR

19th of June, 4p.m. – a concert of French pianist HELENE PAPADOPOULOS. The performance will feature one of the most challenging classical music masterpieces – J. S. Bach’s Goldberg Variations.

Very few pianists study this multi-layered and extremely technically complex work comprising of an aria and 32 variations. Goldberg Variations is one of the most important and mature works of J.S. Bach. The musical journey of Goldberg Variations is compared to such literary masterpieces as Homer’s “Odyssey” or James Joyce’s “Ulysses.”

Ticket price – 15 Eur. For children, students and seniors – 8 Eur.

You are also welcome to have a post-concert dinner. Price per person – 12 Eur.

You will save 15% if you register for tickets and dinner before the 12th of June.

You can register by e-mail info@paliesiausdvaras.lt or by phone +370 610 44 226.

helene_poster_web_v2

artisokas

PALIESIAUS MANOR INVITES YOU TO A PREMIERE

On the 12th of June, 2 p.m. premiere of AVILYS theater – KAUKUČIAI ADVENTURES IN THE OLD FOREST. This is a mythological tale based on the work of G. Beresnevičius and an event for the whole family.

The performance playfully and gently introduces our nation’s mythology and its characters such as ancient gods and mythical creatures. G. Beresnevičius tries to look at mythology through the eyes of a child.

After the play it will be time to challenge your imagination and creativity in worshops for the whole family. You will have the chance to make your own “kaukutis” or “naminukas”.

The ticket price for the whole family – 5 Eur.

Please register in advance by e-mail info@paliesiausdvaras.lt or by phone +370 610 44 226.

avilio_poster_web

artisokas

MUSICAL CONNECTIONS OF LITHUANIA AND GERMANY HAPPENING TOMORROW!
Tomorrow (May 27th, Friday) at 6 p. m. everyone is invited to the concert hall of Paliesiaus manor for an improvised music concert MUSICAL CONNECTIONS OF LITHUANIA AND GERMANY.
The event is supported by the Goethe institute which is Germany’s cultural institute operating in many countries around the world. One of the main activities of the Goethe Institute is to promote and foster international cultural cooperation.
https://www.goethe.de/ins/lt/lt/ver.cfm?fuseaction=events.detail&event_id=20758610

 

13288029_135315373546320_342435282_o

artisokas

 Jean Marc Luisada will perform at Paliesiaus manor

Luisada
A legendary French pianist Jean Marc Luisada will perform at Paliesiaus manor at 4 p.m. on the 28th of May.
The artist played in the most prestigious concert halls in the world, collaborated with some of the best orchestras and won numerous international competitions, among them the famous Frederic Chopin competition in Warsaw.
Jean Marc Luisada is praised by the critics for the beauty and richness of his piano sounds.
The concert will feature works of J. Haydn, R. Schumann and F. Chopin.Pre-registration via e-mail info@paliesiausdvaras.lt or by phone. +370 610 44 226.

artisokas